Prijava

Sada se odmah prekoputa otvorio kafić, tako da sada tamo vise studenti. Bukvalno preko puta, 4m od faksa. :D

Al džaba mi tebi pričamo kada ti pojma nemaš gde se šta nalazi :D

Ма добро, да стекнем неку окцирну слику како стоје ствари. :)
Што се циркања тиче, контам да понесем доста литара ракије од куће, тако да ћу једно време бити обезбеђен.

Sada se odmah prekoputa otvorio kafić, tako da sada tamo vise studenti. Bukvalno preko puta, 4m od faksa. :D

kod ekfaksa? kad sam ja studirao tu je bio kafic.

ranko.

Ranko je i dalje u domu.

Da, preko puta ek faksa se otvorio kafić Studio. Tamo gde je bila pekara Andonović.

Billy Sharp

ranko.

Ranko je i dalje u domu.

a da li jos diluje pivo?

Видех после пријављивања пријемног да је тај кафић преко пута пун скроз. Изгледа солидно овако од споља, ал' ми тај зидић око факса некако боље паше.

Ma u tom kraju imaš 1000 mesta za opijanje. Malo dalje imaš 2 osnovne škole, oko njih pun kurac igrališta...

Изгледа солидно овако од споља, ал' ми тај зидић око факса некако боље паше.

Ma da, poneseš šta ćeš piti, neku gitaru ako voliš i to je to.

Није Пера ждера, нешто олд скул, раде до 10-11 само. Био сам пар пута само тамо, не верујем да би сад нашао уопште где је. Негде пре почетка Радијалца кад се иде од корзоа се налази.

Коле најјачи портир икад, једном сам га видео трезног, а Ранко немам појма ко је.

контам да понесем доста литара ракије од куће, тако да ћу једно време бити обезбеђен.

Зависи шта подразумеваш под тим доста :)

Ma da, poneseš šta ćeš piti, neku gitaru ako voliš i to je to.

Да, тако ће вероватно и бити. Је л' хоће комуналци да праве проблем? Овде у ЗР-у се скупимо у парку или на неком месту где је најближа кућа 200 метара, и дође нам полиција и растера нас, једном хтели да нас приведу (!).

Зависи шта подразумеваш под тим доста :)

Десетак литара, отприлике имам толико.

Ranko i Kole su tandem snova, mada msm da je Kole sada samo u domu, nisam siguran, Ranko ga menja kada ovaj ide na utakmice odbojke.

Neće komunalci, sem ako ne urličeš ko da ti deru kožu. Policiji treba oko pola sata da izađu kada ih neko zove tako da nemaš frke.