Prijava

Uuuuu, ja volem Suboticu, lijepa sjećanja na studentske dane, a i žene, ijaoooo, eto sad sam tužan!

Davno beše, al se sećam da sam u Subotici pijan bauljao gradom i da su neki cigani, da ne kažem romi, nešto puštali muda pa smo (jeste, nisam bio sam) hteli da ih maltretiramo malo, al nismo, jer su bili prljavi, a mi nismo hteli da se -pogađate - prljamo! Vrhunac doživljaja je izliv besa romkinje od nekih 50-60 godina, koja je ni 5 ni 6 na sred trga zadiže suknju i pokazuje mi pičku u fazonu "popuši mi kurac!" Žasu!

Slobodno nam dodji opet :)

Тема нам активна, ко град викендом увече.

Vazda se najbolja tema ćutanjem kalila!

Суботица, најљепши град у Србији, желим да живим тамо.

I ja, makar da svratim nakon putovanja po dalekom svetu. Subotica :šiljkurac:

Ту си дошо да тролујеш...

Ima li živih subotičana?

EDIT: Ima li mrtvih možda?

eoeeooeoeoeoo javite se eoeooeoooooooo

Gle ovog, na Vuki traži mrtve Subotičane. Evo, ja sam živa, i još iz Subotice.

Sretna nova godina. lolo

Tek sad viđah kolko strana se nakupi na temu Subotica, ispane kao da ima ljudi u ovom gradu. Zna li neko đe javna kuća ovde? Jer je tajna, a ne javna, a ja se osećam degenerično što ne znam kako diše grad u kom sam otkad znam za sebe.
Takođe, bez lolo.

To ne znam ni ja, mlad sam ja za to.

pa znas sta tu je pre bilo dosta javnih kuca...
mada sad vec sve rade na crno... znaci u taji...
za jedino ovako sto se zna jos i sad sta je,je "Kod goluba"

PInk Panther u gajevoj...

U Subotici ima i javnih kuća. Jedna i Zagrebačkoj i jedna u Masarikovoj (bar mislim). Tako su mi rekli.....

Gde je taj golubarnik?

http://www.subotica.ie/ - neki irci

jel stvarno toliki smor u subotici il samo kakite...
mislim smor postane u svakom gradu u kom zivis dugo. pogotovo ako je manji

Ne, objektivno, Subotica jeste depresivna i tmurna kao grad, pa takvi postaju i ljudi (većina). Nemaš đe izać da je normalno. Da znaš da ima jedno dva pristojna kafića.