Prijava

Marko on misli na Dečje pozorište.
Inače zbog ovog, novog koji će biti građen duže od Skadra na Bojani dosad se ubio samo jedan čovek, vreme je i za ostale.

Ma vazda se nesto organizuje u Decijem pozoristu, prosle nedelje bili autobisi iz Zrenjanina i iz Osijeka, ali sta je to, 30-ak ljudi, posle aj do meka (posto deca neobuzdana prvo sto vide je mcdonlands) i ondak nazad u aftobus pa u maminu odakle su dosli :)

Ха видела сам то. Баш сам се питала којикурацјеботе, опет неки фестивал као да им није доста 73 годишње... :Д

ondak nazad u aftobus pa u maminu odakle su dosli :)

hahahahahah
Juče prolazim mrtvim korzom a neka tako dražesna ekskurzijica i stručnjak objašnjava:
- Evo ovde pogledajte imamo stilova. Raznih stilova. Barokni stil? i ostali stilovi.

Dojeb'o se stilova a ovi ne mogu dočekati da se zavale u jebeni Mek, jebem ih gladne.

73 годишње

Od toga na 70 gostuje Zvonko Bogdan trololo

Хахаха мислим да имамо најгори мек у Србији :)

Звонко и дужијанца ♥

Al najjače je što je Dužijanca zvanično priznata za hrvatski nekakav blagdan.
Kao da iks drugih naroda nemaju žetvu.
A tek tri dana proslave Dana grada? Za sve nacije po svog izvođača.

No, ocrnili smo je mLogo... Zato su tu derpe park ili trg žrtava, bar ima života :)

E za dan grada je do jaja scena u praku :D Volim sto ga "huligani" uvek oboje u crveno ♥

Jes pa izgleda ko kupleraj lolo

Jeste videli sad sto se kod Boss-a otvorilo nesto, prodaju pice u kornetu??

Subotica je bre jedan od najboljih gradova u REGIJONU. I zato pizdim šta rade od nje.
mater im jebem.

A tek sto ima pakistanaca i afganistanaca, jebotelebac, pre neki dan, kad sam se vracao iz skole, 20-ak njih postrojeno na ulazu u zatvor...

Ma jebes njih! Odoh do dragog nam SIZ-a :D Vracam se bez zivaca :D

Jeste videli sad sto se kod Boss-a otvorilo nesto, prodaju pice u kornetu??

Upakovaće tebi sinko čika Čakanj u neverovatne forme picu, samo moraš skupo da platiš.
A jeste li znali da su napravili paz sad- šetalište za kerove pored Žednika?
Šetalište za kerove u selu, sunce ti jebem! hhahahah
Ili onaj što je uzeo pare za Izučavanje ambrozije tako što je pustio svoju baraku u korovčinu i napisao na ulazu Centar za izučavanje ambrozije i ostalih alergijskih biljaka.

Ma pametni ljudi su to bre, navatali para i boli ih tuki sta mi mislimo...

Jesu Marko, nego šta da su pametni. Mi smo idioti što to finansiramo. Pa pošto me ova sugrađanka juče onako ironično pitala jesam li finansirala i pozorište, u tu poresku upravu lično ja platim godišnje 82.000 dinara, a ovih dana me jure da mi podignu to jer im je malo,i zato me baš nešto ne interesuje šetalište za kerove u Žedniku dok npr.po Kelebiji i Progonu izlomiš auto ako kreneš tamo. Dok u Crnjanskom nemaš na šta da sedneš kad dođeš na roditeljski i što će nekom detetu da padne raspad od nameštaja na glavu i da ga ubije na licu mesta k'o onomad onu devojčicu u vrtiću u Šumicama. Ali zato istovremeno škola Kizur Ištvan izgleda bolje nego švajcarski hotel.

Dok u Crnjanskom nemaš na šta da sedneš

Kad se vec spomijne Crnjanski, jel istina da spajaju Crnjanski i Mikic?

Pa nemam pojma, tako pričaju, ali to pričaju godinama pa ništa. Provereno je jedino da niko ništa sa sigurnošću ne zna.