Prijava

Đere velem kukoricabo bosni olololo

Aj ne spemujte sa ti madjarstinama!!!

Aj ne spemujte sa ti madjarstinama!!!

Tako je, bazmek!

Ah, ta subotica. Dve ekskurzije provedoh tamo, i maštah kako jebavam ribice iz sobe pored...

Tako je, bazmek!

lolo

Hujo jeste sta pametno videli kod nas?

Tako je, bazmek!

bazmeg* :)

Ma može i bozmeg :) Čudo je mađarski.

Hujo jeste sta pametno videli kod nas?

Jesmo, imate najlepši mekdonalds u srbiji lololo

Jesmo, imate najlepši mekdonalds u srbiji lololo

Blago nama, lolo. Bio si na ekskurziji? Pošto znam da je to jedna od turističkih destinacija iliti znamenitosti grada, lolololololo

na onoj gradskoj kuci tj na kuli ima kriz sto bi rekle komsije, s'obzirom da su je gradili madjari 99% je katolicki,nego nesto sumljam...zna li neko?

e da steta sto se malo vise neradi na fasadama zgrada....

evo jedan od onih lepih ulaza http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/299241_2319486304439_1167973922_2816269_6302945_n.jpg

a nemogu da sad da kopam onaj ulaz u biblioteku je stvarno prelep al steta sto ne vode racuna na nj ima dva tri gnezda i sav je usran....

Kao i ceo grad otprilike.. Sve je posrano, sruseno i bas se ne vodi racuna! Jedino sto je lepo su stare fasade koje otpadaju i jednom nedeljno ubiju neku babu ili djeda.. Fascinantno, zar ne?

Jaooo kako možete tako? Pa ulaz u Poresku upravu /eks SDK/ je tako lepo obnovljen.
Ja sam jedan od sponzora, lololo!

Да нис и изградњу позоришта спонзорисала? лололо :)

Домина, је л могу да дођем у Суботицу да се дивим лепоти твог развијеног тела? Или да ми уштедиш шке и пошаљеш ми слике на ПВТ.

Да нис и изградњу позоришта спонзорисала? лололо :)

Kako nisam, pa svaki Subotičanin je sponzorisao. LOLO

da pozoriste je kul,bio sam u nj moze da primi cak 100nak ljudi i sve je u fulu...ako se neko potrudi moze da se organizuje i neka projekcija...

Pajko, gde da se organizuje projekcija??

ma to sam pricao sa zaposlenima tamo...bzvz