Prijava

@ javio
Mislim da sam spominjao pojanje u Pojatama.

To potvrđuju i duhovne molitve koje su iz poštovanja prema ovom mjestu dobile naziv pojanje.

KBO mrzelo me da čitam..a šta poju?..el domaće, el zabavno el samo Mitra Mirića?..a Zdravka el ga vole?...

Ludvig van Betoven je čuveni i jedini Pojatski izvođač koji se uzdigao na nivo internacionalne zvezde i tu ostao. Neki bezobrazni nepojati iz Vojvodine tvrde kako je Betoven rođen u Austriji, te kako uopšte i nije Pojatska zvezda , ali ti ikonoborci su smešteni po azilima i mentalnim insitiucijama.Celu svoju muzičku karijeru Betoven je, kao i njegove degenerisane kolege KUD Pojati, Knindža,Cane i ostali proveo potpuno gluv i valjda zato nije znao kakvu muziku izvodi. To nije smetalo milionima obožavalaca ovog velikog virtuaoza,koji i dan danas dolaze u Pojatsku filharmoniju da se poklone netruležnim moštima Betovena pojatskog.
Evo i slika Pojatske filharmonije i moštiju Betovena:
http://www.instablogsimages.com/images/2009/10/29/opera-_06_JjLtN_17621.jpg
http://www.3dk.org/images/articles/full/06062008-makingof-mummy.jpg

ja sam nešto načuo, u nekim novinama pročitao, da Monika Levinski vodi poreklo iz Pojata.da je najlepše trenutke provela na pojatskim livadama....i zato nas posle ovaj bombardovao...pa ne znam da li je to tačno...

Pogrešno si pročitao. Ona je bila pinosavski ološ.
Pojaćani su fini ljudi i ne gaje take neke na svojim livadama.

Još neki podatci iz neciklopedije, novijeg datuma.

Pošto malo ko zna da je Ivan Zeljković iz Pojata, logično da je i kviz mlioner prvo bio prenošen preko sat tv Pojate, pa su ga otkupile sve svetske televizije na čelu sa TV "BK" "B92", "STB" i "FOX" ili "AVALA". De znam de se sad daje koj moj.
No, prvobitan naziv je bio: ŽELITE LI DA POSTANETE POJAĆANIN
Pravila nisu mnogo odstupala od današnjih.
I tada su bile ponudjene razne vrste pomoći budućim Pojaćanima, ali poštenije nego sad.
Glavna nagrada pored državljanstva Pojata je bila klesanje imena pobednika na zid plača koji je nastao u Pojatima, al ga maznuli djuiši i odneli u Jerusalim. Tada se plakalo od radosti zbog nekog velikog uspeha u životu.

Pomoći koje su tada bile na raspolaganju su:
Pomoć Pojaćana
Pomoć prijatelja Pojaćana
Pomoć pola Pojaćanin, pola Pojaćanka
Pomoć tri randum Pojaćana iz publike
Pomoć predsenika skupštine Pojate
Pomoć opozicije susednog Ćićevca
Pomoć hitne pomoći
Pomoć sajta na kojem svi sve znaju www.vujaklija.com, koji je naravno vlasništvo Kajzena Pojatića čukun unuka velokog zmaja Brusa.

Velika imena srpske istorije su igrala ovaj kviz, al me mrzi da ih nabrajam.

oću i ja u te pojate, ma šta to značilo

To bi Zeko moj značilo da bi konačno postala pojatski zec za paprikaš.

Jedna bitna stvar je zaboravljena, a to je himna Pojata, koja je podelila Pojate na lepobrensku i narcisoidnu struju.

Staviću klip na kojem se nalazi originalna himna koju je otpevala Lepa Brena alijas Lepa Pojaćanka Jahić. Ja glasam za nju, a provereno znam da otvarač ove obrazovno geografsko istorijske teme, ZMIA, obožava ovu pesmu. Ona mi je i pustila da je čujem, te me je u srce pogodila emocijom koja izbija iz zvuka trube na početku.
http://www.youtube.com/watch?v=ABmqIOB_uCU

Klip na kojem je tamo neki Narciso ukrao dotičnoj melodiju, ulazi u uži izbor za himnu, jer bi u ovim teškim demokratskim vremenima, svaki plagijat trebalo da ima svoje mesto pod suncem. P.S. Bezobrazluk. MiliJon gledanja. Plagijati su na ceni.
http://www.youtube.com/watch?v=RxwceLlaODM

Ukoliko se osećate iole Pojaćaninom, glasajte za himnu.

ja se osećam pojaćan. pojaćao sam nešto ovih dana. od teretanu.

Брена.
Него, каће избор за мис Појата?

Укинут кад сам оженио прошлогодишњу.

Урош ладно појатски зет :)) алал ти вера!

Само лоурајдер и наплатна рампа...

Neka izbor za mis otvori prošlogodišnja pobijednica,koja je ujedno i mis radioaktivne Srbije i jugoistočne zemljine polulopte od 1945. godine.

http://rookery.s3.amazonaws.com/973500/973620_1454_625x1000.jpg

Uroše kako sluša mlada, jel' još uvijek ovako rumena?

Лепа ти жена Уроше, ал јес мало шарена мајку му.

Није то та, моја нема косу.

Ко'е пичке, еј.

Pošto je velika navala iz raznih gradova Srbije za izbor mis Pojata, žiri je odlučio da oranizuje kviz: Želite li da postanete Pojaćanin/ka.
Uslovi su malo izmenjeni, te će svaki učesnik kviza automatski steći državljanstvo Pojata, i mogućnost da učestvuje na izboru za mis.
Voditelj kviza je : Znači KBO zunzara zzzzz
Predsednik žirija je: Znači ZMIA bez slova J u imenu
SREĆNO

Znači prvo dobro veče,hmmm..:jebe munji sve po redu što je govor pisala na salveti iz restorana:, e ovako dragi građani dopustite da predstavim prvog i jedinog takmičara.

Aplauz za munju
Pitanje za korice Pojatskog pasoša glasi:
,,Kako glasi poslednji status na fejzbuku dečka koji se ubio zbog ljubavi?

A jel status kad se ubio ili pre nego što se ubio?
Ne razumem.
Ako je kad se ubio, onda je to pisao njegov duh, što nije nemogće, a ako je status pre smrti, pitanje je da li je mogao da napiše taj status jer je bio zauzet suicidnim mislima.
Tražim pomoć: Pitajte Pojaćanku

Pomoc pojacanke: Logikom nekom, mogao bi da zvuci : Ubio sam se zbog ljubavi ili ubicu se zbog ljubavi.
KBO je to ponavljao danima, al', naravno, ko njega slusa...