Prijava

P.S. Nadam se da je pisao nakon samoubistva, to je vise kul! :D

Poslušaću pomoć Pojaćanke, i u skladu s tim što je ona donekle konstatovala da je status napisao posle smrti, smatram da je napisao ove reči preko mobilnog telefona:
Draga ta i ta, mogu da nateram mobilni da radi samo ako stojim na glavi sa prstom u dupetu. Zbog tebe sam se roknuo, i žao mi je što ne mogu da pošaljem ovaj status na fejs i da ti se najebem majke u pičci, što naravno znači da je ovo trik pitanje i da on nije postovao nikaki status.
To je moj konačan odgovor.

Odgovor nažalost nije tačan.

Napisao je sledeće: ,,Idem u kafanu da se ubijem zbog ljubavi prema alkoholu."

Sada igramo u sve ili ništa, munja nema ništa te je prisiljena da igra.

Pitanje glasi: - Koga možemo pronaći u gradu?

Odgovor je ne.
Koga ne možemo pronaći, jer je grad veliki, a mi ne znamo gde se Koga kreće, a ne znamo ni kako izgleda.
Čak i da znamo kako Koga izgleda, nemoguće ga je naći.

Čestitke maro postala si počasni građanin Pojata (slikanje,ceremonija dodijele pasoše i državljanstva,bla bla)

Imaš još džoker pitanje za vrijednu nagradu:
http://vukajlija.com/posteri/otkrij-ko-je-juda-38323.jpg?1288301782

Људи, Појате НЕ ПОСТОЈИ у стварности! То је измишљено (мат.имагинарно) место које су добри људи из "ТВ Пинк" измислили да не би плаћали порез на зараду! Тамо им је регистровано седиште компаније. Проверите! Када се прође наплатна рампа, директно се улази у Ћићевац! Знам о чему причам!

ubiće te munja za ovo što si napis'o

http://www.youtube.com/watch?v=t6hoWdMSj94
Radiče Postupoviče, nemaš bre ti pojma šta pričaš.
Jesi li pročitao brdo podatka koje smo napisali, i pogledao slike?
Ne diraj nam u Pojate koje POSTOJI, jer da ne postoji, ne bi imalo ime.
Zašto bi se davalo ime mestu kojeg nema, koju pičci materini?
Inače za tvoje obaveštenje, Mitrović je rodjeni Pojaćanin, pa je sasvim normalno da će kompaniju registrovati u rodnoj mu grudi, i od poreza koji ON PLAĆA, Pojate je postalo tako razvijeno mesto.
Molim te da više ne širiš dezinformacije.

Ja bih da živim u Pojatama. Kako mogu da postanem građanka istog, opojilo me jednostavno sva ova saznanja. Gde da predam papire, da li je u međuvremenu postala država, priznaju li crveni pasoš, ako jeste gde da tražim azil.
Kontam da tamo ima s velikim a ne samo koji bi prstom i vinjakom. Jer sreću ne nađoh u ostalim krajevima. Pomozite.

Da si pažljivije čitala,vidjela bi da je drugarica munja već detaljno objasnila kako se dobija državljansvo.
A što se tiče velikih u Pojatama , pa moraćeš da se strpiš malo dolazim u pojate tek za 3 mjeseca ali i tada sam prebukiran sa ovcama pa ti ne mogu ništa obećati tamo do juna iduće godine.

Hajd, neću, čekaću. Jedino da te napomenem ako zaboraviš pa ti obaveze budu dozvoljavale. Hoću i ja međ probrane Opojne!
Još kao mala sam maštala da budem Opojatana.
Sredi mi to i imaš karton vinjaka.

Pa tamo vinjak raste na drveću šta ja imam od tvog vinjaka :P,nego kažeš da si od malih nogu maštala da budeš opojatana,pa onda stvarno je smrtni grijeh da se ta želja ne ispuni.
Još jednom ti kažem ne obećavam ništa, ali pokušaću da te ubacim u stado da ne čekaš do juna grehota je.

mara munja

Radiče Postupoviče, nemaš bre ti pojma šta pričaš.
Jesi li pročitao brdo podatka koje smo napisali, i pogledao slike?

Маро, жено, јеси ли ти икад сишла са аутопута, на излазу "Појате"?!
Јеси ли?! И? Шта си видела? Шта?
Мало ти се замантало у глави (ал онако пријатно) и цак - док си трепнула, била си у Ћићевцу. А од Појата ни трага ни гласа!
Реци да није било тако!

Mitrović je rodjeni Pojaćanin, pa je sasvim normalno da će kompaniju registrovati u rodnoj mu grudi

То није тачно! Рођен је у Сталаћу. Мада јесте тачно да је он ИНСИСТИРАО да му се тако напише у изводу из матичне књиге рођених. Лично сам чуо кад се драо на шалтерушу: "Ти ће ми кажеш де сам се родио, аааа?!"

Molim te da više ne širiš dezinformacije.

Све ће ти бити јасно кад завршим документарац на коме радим већ месецима: "Жељко Митровић - лажни Појаћанин" и други део: "Појате - место кога нема".
ЋЕ ДА ВИДИТЕ, СВИ!

Pojate, naravno, imaju i savremen dom zdravlja... Idi po uput pa onda u ustanovu za mentalno obolele "Dr Glavan Ceprk". , odmah iza stadiona, pa kad predjes mostic kod cika Rajka skrenes levo.

Нисам знао да у тој установи имате интернет. Не верујем да је то добро по твоје ментално здравље! Рекли су ти да си у Појатама? Како су могли, како су смели...

Mozda te prime i bez uputa... Bila sam na secenju vrpce kad se pomenuta ustanova otvarala... Dokumentovala sam ceo dogadjaj.

Са које стране си стајала?!

Bitno je da je stajala.
Samo se to priznaje u Pojatima.

Хоћеш да кажеш да су Појаћани снобови?