Prijava

Da li ste nekad ziveli na bliskom istoku i gde? da li biste ziveli tamo i gde i pod kojim uslovima?

Био сам једном у Кладову.

hahahaahahahhahhaahhahahhahaahahahhaahahaha

Имал' врућине народе

Ja sam na zapadu Bosne, a istočna mi nije baš blizu.

Ја сам у источној Босни ? шта треба ?

Prevodim besplatno sa staroegipatskog, koptskog i biblijskog aramejskog, ako nekome treba pomoć, mada iz toga verovatno nikome ne treba.

Bi', tamo nekud'. Da jašem kamile, budem beduin. Imam kamile na računaru. Već dugo volim te životinje.

Živeo bi tamo samo pod uslovom da otvore bar jedan čestit podrum pića.

Ja živim blizu tvorevine nazvane DOBOJ ISTOK! Tu su prije rata bili naseljeni muslimani, pa su u toku rata uvidjeli da naziv DOBOJ ima nešto četničko u sebi pa su se preimenovali u DOBOJ ISTOK. Oni drugi muslimani su dali sebi ime DOBOJ JUG.
E, sad. Što je to bitno?
Pa bitno je. Kad odeš tamo osjećaš se k'o da si u Teheranu ili u Rijadu. Gornja Maoča je stecište islamofoba u odnosu na ove ovamo. Znači, ženska djeca, bebe, u kolijevkama i kolicima su umotana u one jebene feredže. Očekujem da će još malo i mudžahedini nositi feredže koliko se umotavaju. Strahota. A o mržnjama prema svemu što nije muslimansko da ne pričam. Čak se i onai normalni muslimani boje. Polako su potisnuti u manjinu.

Dakle, nisam živio al' živim blizu. I ne bih pristao da živim tamo.

руку на срце, разлога је мало, да би се с тобом осталоо!

Izrael bi bio kul da nema fajta sa Arapima.

do jaja je bliski istok ako si s bliskog istoka

naravno mislim na one sto su zavijene u pelene ne na one sto se krve

20 dana godišnje bih živeo u Iranu ili Libanu

hahaha odlican memri