S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Uglavnom pijem piće samo s poznatim ljudima, mada sam jednom kad sam bio u Guči popio piće sa jednim meni totalno nepoznatim čovjekom.

  2. Platila mi Ana Kokić dva čivasa.

  3. Jednom sam vidjela Bakija B3 kod Spensa, pogled'o me. Je l' se to pika? :D

  4. Ево слике Неђе и Милана, ако неко не верује. Другар усликао одмах кад смо им пришли, пре него што смо сели са њима.
    http://imageshack.us/photo/my-images/821/nedjoimilan.jpg/

    ЕДИТ: Мора десни клик па оно "отвори слику у новом прозору"

  5. Loše si postavio link.

  6. Е, јебем ли га, мени ради кад кликнем десни клик па да отвори у новом прозору.
    Ово би требало да рaди.
    http://alkaos.com/view.php?filename=385nedjo_i_milan.jpg

    ЕДИТ: Неће поново, не знам који му ђаво, али хоће да отвори кад на ову малу иконицу кликнете десни клик, па у новом прозору, мени тако ради.

  7. Ево линка слике мене и Кајзена
    C:\Documents and Settings\User\My Documents\Slike\DSC00332

  8. Шмркао сам кокс са Ивон Јафали у Пластику, ваљда се рачуна.

  9. Чадио буксну са једним врло познатим репером, нећу да именујем.

    Бора Ђорђевић ми блејао на гајби.

    Друг Валтер ми блејао на гајби.

    Заблејао пар пута са Сергејом Трифуновићем.

  10. Tebi ćaća Zdravko Šotra?

  11. Ја сам попио пиво са Срећком Шушићем. Који исус човек.
    http://www.youtube.com/watch?v=yBllyQg9MQA
    Опаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

  12. Да, јеботе, са Бобаном Рајовићем сам мезио и попио пићо. :)

  13. Sa Bobanom Rajovicem sam zajedno bio kod frizera.

  14. ахахахах колега

  15. Na zurci mog faksa je bio Vanja Grbic. Mozel to?

    Dodik mi je prisao u menzi, rukovao se samnom i potapsao me po ledjima. Ja mu kazem: Gospodine predsjednice, hocete li da nam se pridruzite? A on ce: Hvala momci, ne mogu, imam obaveza, ali da vam kazem, meni je najteze kada sam gladan! I onda navali u smijeh i da nas tapse rukom po ledjima. Ja dan ranije bio na bazenu i izgorio, a ruka mu bome teska, ali sta ces, pokusavas da se smijes. Ej, predsjednik je to! :)

  16. Дода највећи Србин.

  17. смуво сам једну пичку са Б92

  18. Nisam sa nikim jeo i pio al sam video neke od estradnjaka.Milosa Bojanica sam video sredinom 80ih u Bukovcu kod Novog Sada, pevao na nekoj svadbi u komsiluku pa navratio kod moje tetke da se pozdrave, poznavali se il bili neki prijatelji, jebem li ga.A ja bio u goste kod tetke.Isti je kao na tvu.Na aerodromu sam video JK i moram reci da je izrazito ruzna zena, bilo je to u doba kad je bila udata za Karica.Na aerodromu sam video i Mitra Mirica, odeven u kozu od glave do pete, metar i zilet.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.