S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. није, мало је боља :))
    едит: није баш редовна из те екипе роксанда и то, ал ми лоше баш да кажем има 30 година

  2. Сањао сам пре неко вече да јебем неку дебелу, а она све подригује нешто. Усро сам се.

    није баш редовна из те екипе роксанда и то, ал ми лоше баш да кажем има 30 година

    Лоше? 'Си луд? Дај мени, ако је теби лоше.

  3. ма није она лоша, него ми лоше да кажем баш ко је, старија чка

    а који сам ја тек кретенски сан сањо пре неко вече, цео сан риба седи и вози ауто а јој сисам сису... цео сан

  4. Davide jebeš vipovke,bole te kurac.
    el vodi prognozu reci?

  5. не води, није она баш на ту фору редовна појављује се у неким емисијама и то, није ни толко вип ал опет б92 је б92 хаахах

  6. Davide ako kažeš bićemo ti jako zahvalni. Samo zbog tebe postujem ovde :)))))))

  7. не могу вам кажем :) а и кад бих вам реко питање дал бисте знали, није баш неко лудило достигнуће :)
    ЕДИТ: само сам тео да се искурчим овако, не могу баш сад све да вам одам :))

  8. pa reci jbte, ko da ću sad da razglasim svima.

  9. ма нема силе магије, а и не би знао гарантујем, знао би можда кад бих ти показо

  10. а реално не би ни ти реко па да њој дође неки индијанац и каже јој после а чуо сам муваш се с неким клинцима ово оно... ја само реко да се искурчим чисто онако

  11. hahah da, to bi zvučalo otprilike ovako:
    e, čuo sam da si blajvila nekom davidu s vuke,el to istina? kaže da teo samo da se iskurči malo,ništa više.
    :)

  12. ахах као у фазону немој му узмеш за зло

  13. Није лепо причати о томе како сте јебали неког и то још јавну личност, кад се зна да се овде већина још није извукла.

  14. Kako nije? Uterivanje čežnje, čoveče.

  15. David jebo si židovku sa b92?
    Nekako se kockice uklapaju. :)

  16. Ovu temu treba preimenovati u:
    "Sa kime od poznatih ličnosti niste nikada pili piće i koga sve niste jebali od njih?"

  17. Meni kazu da licim na Darka Lazica. Jel se to racuna?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.