S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Nije smesno, tuzno je.

  2. још да истетовираш Јамаха Р1 на руци и боле те

    едит: нисам, Шанзаме ако мислиш на ону Годфроа, а нисам јебо уопште ову, рекох, само сам је смуво једно два пут

  3. Meni kazu da licim na Darka Lazica

    Sreća u nesreći-nisam jedini...

    Inače, Bora Čorba, mnogo puta bio u istom društvu.
    Sa Blažom par puta pio pivo ispred gimnazije.
    Vozio se sa Čedom u kolima davnih dana. Ćale još proklinje taj dan.
    Razgovarao sa predsednikom države kad sam imao 3 godine, jebeš ga ko je tada bio, ali pričali mi.
    I da, sa familijom Kojić Keba više puta.

  4. Ne seri! Daj sliku da uporedimo lololo

  5. Sramota me brate.
    I sa Acom Seltikom sam par puta pričao i razmenjivao sličice Svetsko prvenstvo.

  6. YeahBatch

    Meni kazu da licim na Darka Lazica.

    Ahahaha, ja sam to još na prvom okupljanju primetio, ali nisam hteo da kažem, rek'o, možda će da se uvredi :))

  7. Ma kakvi da se uvredim. Sto iljada puta su mi to nepoznati ljudi rekli na ulici, pa nista. A ja jedini ne primecujem slicnos'.

  8. eeee, ja sam sa Titom jeo princes krofne... ali, ne znam koliko je on poznat među ovom mlađarijom...

  9. Ma znamo, to je onaj iz onog filma..

  10. David je garant jeb'o Bećkovićevu, pa ga sramota da kaže...

  11. Jebo je Jugoslava Cosica.

  12. Jebo je Jugoslava Cosica.

  13. Verovatno rakiju pa je dosla pijana na koncert u Beogradu.

  14. http://www.youtube.com/watch?v=lh0wspJJ7aU
    Ova mi predavala engleski u proslom semestru. Nisam jos pio pice sa njom, al ajde. Ja tek pre mesec dana saznao da se bavila muzikom.
    Neobavestenost level Kostunica!

  15. Juče jeo burek u pekari sa Goranom Stevanovićem eks trenerom Partizana i reprezentacije Gane.
    http://www.youtube.com/watch?v=Jf2bWB4UqJw

  16. Sa Urošem Đurićem na Exitu, nekih 20ak minuta, popili po pivo na koncertu Discipline Kičme, skroz pozitivan lik.
    Sa Marčelom, Tanjom Banjanin, nekolicinom domaćih manje-više poznatih DJeva, (Vladimir Aćić, DJ fakir itd) i Banetom Krstićem iz Garavog Sokaka.

  17. Marko Kon i Lošmi Bojanić igrom zle sudbine kućni prijatelji.

    Kon nije ni vredan nekog komentarisanja, bukvalno je bezlična masa mesa i kostiju...
    a Bojanić....kolko sam ga samo puta video da iz dvorišta strpa u džep neki ćaletov alat...nebitno dal je šrafciger ili čekić ako mu se nađe na putu klepiće ga, kleptomančina teška...
    A što je stipsaaaa ljudi...pa to nema nigde, drug radi u jednom preduzeću sa kojim on često posluje, pod posluje mislim na to da ode i traži da dobije neku uslugu za džabe jer je on ipak Bojanić...

  18. hahha to sam i ja čuo za lošmija, za ovo stipsa... i za boru drljaču, od tad ga više ne slušam...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.