S kim ste od poznatih osoba popili piće

  1. Meni mahno Prosinecki!

  2. Jebi ga Pirlo je Pirlo. Evo kako se to odigralo.
    Neki prekid i on sa naše strane stoji, i ja počinjem da se derem: "Pirlo! PIRLOOOOOO!", a ovaj drug, legenda kol'ko može: "ANDRIJAAAAAAAA!" I čo'ek se obrne, a mi skačemo 'oćemo da se polomimo i on mahne ono ka' kad sretneš najvećeg smora u kraju.

  3. računa li se Smarko ka poznata osoba? Ipak je mod sad XD

    Srđan Branković prije 5godina na nekoj svirci dok je Alogija bila neki bend kvalitetni i Bora Đorđević prije 2godine kad je imao nastup u neku prčvaru u moj kvart... Budala teška, sjedio je za naš sto i kenja- razočara me čoek...

  4. Ja da dodam na svoju listu Dachu Ikodinovica, danas na Shtrandu. Ruka mu sasvim solidno izgleda, kakva je bila

  5. нисам ал бих воло са Жаретом и Гоцијем. и то бетон да пијемо.

  6. U kakvom je stanju ta njegova ruka? Jel može da je koristi za neke normalne funkcije?

  7. Тачније, може ли да дрка?
    Ја попричао са Виклером на концерту неком пре месец - 2. Није лош лик.

  8. нисам ал бих воло са Жаретом и Гоцијем. и то бетон да пијемо.

    +http://www.pticica.net/slike/fotogalerije/5/beskonacnost-90.jpg

  9. sad mu normalno izgleda ruka, samo ima oziljke

    Ја попричао са Виклером на концерту неком пре месец - 2. Није лош лик.

    ma 'de nije, dileja obicna. davio je 3 sata o tome kako je jeo neke beograCke MCjeve pa se ugojio, mi ga gledamo ono kao "brate, aj popij nesto da oladis malo" :)
    ne znam kako sad izgleda, jel jos uvek krme?

  10. Упознао Млађу Динкића и Кикија Лесандрића, обојицу "послом" да тако кажем, и што је занимљиво, потпуно независно једног од другог... Нешто ме оће та екипа.
    Штета што нисам Млађи узео број да ме упути како да проневерим неке грдне паре.

  11. ne znam kako sad izgleda, jel jos uvek krme?

    Па шта знам, јес' ваљда, јанпи сам био к'о дупе.

  12. Ја ево управо завршио пиће са Марком Вешовићем. Заблејимо тако с времена на време, ја њему средим шестицу из испита, он мени џабе сезонску карту за Звездине текме.

  13. Objasni decku da u fudbalu postoji jos nesto osim finte u desno, zivota ti.

  14. Objasni decku da u fudbalu postoji jos nesto osim finte u desno, zivota ti.

    +1

  15. JA sam čuo da su neki vukajlijaši u Novom Sadu navatali Darka Lazića.

  16. Pre nekoliko godina, za prvomajsko praznovanje, pored mog drustva je prosao Milan Stankovic (onaj plavusan iz granda). Kaze mu moj drug: "Ajde nam pevaj", i ovaj kao: "Ne smem, u ugovoru pise... bla,bla,bla " I drug izvadi nozekanju, zabije u drveni sto i vikne: "Pevaj bre!". Ovaj kao iz topa pocne da peva.
    Eto mozda nisam pio pice sa njim, ali sam pio dok mi je pevao.

  17. А мој чича се чак усликао са Бајом Малим Книнџом.

  18. лоло шта је пево

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.