Prijava

ЖАРЕ И ГОЦИ ОПААААААААААААААААААА
МИЛОРАД ДОДИК ОПЕТ ОПАААААААААААА
И могу да се похвалим да ме Жаре нако знојав загрлио у некој загушљивој сали. ЈЕ БЕ М

Sa Svetislavom Pešićem 2008, doduše bio sam sto pored njegovog, ali opet, on je pio piće za svojim stolom, ja za svojim.

саће дебели цовпа да напише како је јурио курве са берлусконијем... ајте молим вас

Popio sam piće sa remcom, jebačem, dubom, sosom, borom čorbom, ognjenom tadićem, Njarnerom, davidom, CrnomBo, KPom, dučetom, Perovićem, Dragišićem, frenkijem, sapfo, Fejzom, Ludim Čako, dekijem,

Их, ал смо познати, јебало месечину :Д

- Sa Teodosićem pili vodu posle basketa, u Valjevu.
- Sa Branko Cvejićem, u Topolskoj, ja espreso, on neki đus.
- Sa Danijelom Vranić, kod mene gajbi, ja valjevsko pivo, ona moje semene tečnosti.

Са Ацом Лукасом.

Био ја на концерту и узео себи и ортацима пиво и некако се погоди у исто време да сам ја нагно ону чашу са пивом и он флашицу са водом.

не лажи, знамо да си невин, само се курчиш!

платио и пио пиво са бишкетом, највећи успех у животу! пио и са бором чорбом. пио са драгишом бинићем, небојшом крупниковићем... а скоро се враћао из беча са неким ћалетовим школским, играо за раднички из ниша, напредак и аустрију из беча, појма немам ко је тај лик, био пијан ко летва...

едит: и са предражињом, умрите!

ja sam jednom prosao pored maje gojkovic na spensu.kontam da je pila kafu za poneti.

Sa Samjuel El Dzeksonom. Posle toga smo isli u jebacinu, sredio El cokoladne kurave za dzabanu.

Са Бором Дрљачом на некој слави.

metju grej gubler
samo, nismo pili piće, al nema veze :D

samo, nismo pili piće, al nema veze :D

Lupala mu banane šta?

ЈЕБАЛИ СЕ БРЕ ДЕКИ, КАКО СИ ГЛУП!

Едит, Пардон, водили љубав.

šetali smo po mjesečini

ЈЕБАЛИ СЕ БРЕ ДЕКИ, КАКО СИ ГЛУП!

A?

Требало је да крене од 2:01, ал се нешто узјебало, па оно, ПРЕМОТАЈ!!!

http://youtu.be/Nn_fjSwN_S0?t=2m1s

Цепо фудбала са Предрагом Рајићем, за необразовану багру, најбољи футсал играч, можда сад неки млађи могу да га прејебу, ал чоек је мађија. После сам га гледо како пије воде.