Упропасти жељу

  1. e pa ja ti platim za taaaaakoooooooo dobar sex tih 40e,ali ti iste veceri odes u kladionicu i puknes sve pare!
    --------------------------------------------------------------------
    zelim da izgledam ko angelina jolie....

  2. Одрадиш пластичну операцију, и сви помисле да си Анђелина, и полудели фан те убије.
    ----------------------
    Оћу да Квинс ов д Стоун Ејџ дођу овди.

  3. Dodjose oni, i vide tebe u publici i otkazu nastup ...
    *
    Zelim sto vise lazi!

  4. Sve ostaje isto.
    .........................................
    Želim da Ana Stanić snimi duet sa Aleksandrom Kovač i Kristinom Kovač, a zatim ih u studiju, u toku snimanja sve tri roknu...

  5. skupe se,snime i pesma postane hit decenije...

    hocu pun kamion tuborga breee

  6. Dobiješ pun kamion tuborga, bre.
    Iako si za dlaku izbegao surovu sudbinu da ostaneš zgnječen pod kamionom tuborga, ne odričeš se svoje želje.Danim konzumiraš pivo po pivo po pivo po pivo.Mnogi bi pomislili da bi se otrovao od tolikog piva i dobio cirozu jetre, ali nisi.Piješ ga i dalje i ništa ti se ne dešava.
    Jednog dana sasvim slučajno, sapleteš se u toaletu, slomiš vrat i umreš.
    Iako ti pivo nije donelo jezivu smrt u nebeskom baru u raju ipak piješ samo ziljava pića - kosmopoliten, martini, kampari i ružičastu guaranu...
    ....................................................................
    Želim da se igram preverznih seksualnih igara sa gušenjem, bičevanjem, dominacijom ,sadizmom, varijativnim seksualnim pozama, tantričkim seksom i naravno vezivanjem i transtvestitskim fetišizmom.

  7. i dese se sve te igre,vezivanja,bicevanja,....medjutim prisutni se toliko uzive u ulogu da te izbicuju na smrt!
    ------------------------------------------------------------------------

    zelim da postanem sladoled da bi me svi lizali uzivajuci.....

  8. Postaješ sladoled, svi te izližu, potroše i kresnu kao šibicu...više te nema.
    .....................................................................
    Želim da Kajli dođe u Bg i oženi me.

  9. i dodje ona tako,i vi pred maticarem a ona nekim slucajem vidi mene i potpuno poludi za mnom i ostavi te....................................
    .......................
    ocu pun frizider guarane koja je ispravna,i nista na svetu mi ne moze tu zelju upropastiti
    da vas vidim

  10. I stigne ti preko DHL-a frižider guarane i popiješ je svu od jednom i dobiješ užasnu dijareju.

    .................................................................

    Želim mir u svetu!

  11. i bude mir u svetu al dodju vanzemaljci koji nisu sa sveta i pocne rat

  12. zelim da budem visok 2 metra

  13. Budeš visok dva metra.I zatre ti se loza
    ..........................................................
    Želim da se ženim...

  14. ewe ti ga zelja ti se ispunilaa...sama si se zakopala
    ''''''''''''''''''''''''
    zelim eto da zelim

  15. vi ste fizicki sposobniji....ti nemoras ni da se trudis da se zakopass....

  16. Oftopic i malo bezvezna konverzacija, molim vas ne kvarite igru!!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.