Упропасти жељу

  1. Na japanskom se imena pišu ideogramima tako da nema velikih slova.

    Hoću da jedem marcipan.

  2. I najedeš se u jednom lepom fensi restoranu otmenog hotela za dezert, i baš ti super legne- prvih 15 minuta, posle toga dolazi uzbuđeni šef sale, odvlači te u stranu i saopštava ti da si jela marcipan koji je šef kuhinje nafilovao mišomorom da pobije pacove u kuhinji, i koji ti je konobar greškom servirao.
    Šalju te hitno na VMA, ti se već rastavljaš od duše, jer si se polakomila i baš dosta pojela, ispiraju ti želudac, kače ti infuziju, drž ne daj, jedva te spasoše. Provedeš lepo u bolnici 15 dana jedući na cevčicu posle toga, i posle otpuštanja kući pozoveš taksi u kome te odvozi u nepoznatom pravcu psihotični taksista masovni ubica. Izašla si, posle toga, na 15oj strani, u crnoj hronici u Blicu.

    Hoću da budem goth metal zvezda.

  3. I postanes ti prava Tarjina naslednica: krenes da se sminkas, da se oblacis u crno, skapiras da je zivot bol, sjedinila si Erosa i Tanatosa u jednom. Neko vreme tezgaris, a onda te jednog dana primeti neki bogati vampir koji slucajno drzi diskografsku kucu, smuvate se, ti izdas cd. Ciljna grupa su ti: vestice, vampiri, tinejdzeri nesigurni u sebe. Imas milione fanova, pisama od fanova, svaki dan ti stizu buketi crnih ruza i zrtvovane device. Vremenom shvatis da su ljudi stoka, da u svima nama buja klica unistenja, da je zivot patnja, a ti, jadna mala intelektualka, iako si to vec shvatala i ranije, shvatis da nije izlaz ni biti svestan toga, a nista ne ciniti po tom pitanju. I sta da radis, ti, koja besnoj i depresivnoj masi znacis vise nego Britni Spirs Krisu Krokeru, ti, koja ima decka grofa De Sen Zermejna, milijardera?
    Uz pomoc mracnih moci koje si stekla kada si postala gotik boginja, ti uzrokujes lancanu reakciju u Zemljinom jezgru koja dovodi do kataklizme. U poslednjih pet sekundi Zemljinog zivota, ti i tvoj zivotni saputnik, lebdite u jonosferi, zagrljeni, zaljubljeni, u smrt.

    Zelim da Kira Izuru umre u sledecoj epizodi Bleach-a

  4. I Gospodin Kira(kogod) najebe, umre pod nerazjasnjenim okolnostima, ali tebi je ok, ne gledas ga. Sladis se tako svojim omiljenim junacima, i stvari u crtacu ( :P ) krenu da se odvijaju na pravi nacin, zapleti i raspleti kakve volis.Sve kako treba, lucidno i vrcavo. Medjutim, skapiras da nema trenja, nema te iritacije kojom si se mazohisao gledajuci starog gadnog Kiricu i koja je u stvari i osnovni razlog tvoje bleach filije. Ali, tada bude kasno, pravi kul likovi su na svom vrhuncu, ali tebi fali ona strast, bes koji je samo Kira umeo da isprovocira u tebi. I patis. I kajes se i krivis sebe. Od blata ga pravis.
    Zelim da imam svoj stan u Londonu.

  5. Otaku što Kira, on je jedini emo u emisiji, i ja ga baš gotivim?
    p.s. Baš me je ganula moja smrt u tvom postu.
    *trltrl
    Elem, dobiješ stan u Londonu, opremiš gajbu ko bombonu, skućiš se, središ se, i kreneš da prošetaš malo po kraju. Odjednom shvatiš da su svuda oko tebe Pakistanci, i da ti je stan u njihovom kraju. Pređeš ti nekako i preko toga, čak ti se i svidi jedan komšija, muvačite se vi tamo vamo, zaljubite se i on te oženi. Onada kada si bila u trećem mesecu trudnoće, doleti iz Pakistana njegova druga žena, za koju nisi znala da postoji, niti je ona znala za tebe. U nastupu ljubomore, i zbog toga što si prebila kao vola u kupusu vašeg muža, kada si saznala za drugu ženu, ona ti otruje kari i ti baciš kašiku, ali ne pre nego što je prokuneš da zauvek govori unatraške i postane nimfomanka kada su svi drugi u pitanju osim njenog muža.

    Želim da postanem Shinigami kapetan 11 odreda u Gotei 13. :)

  6. "Ma'at, pao mi je prvi na pamet, cak mi je prilicno gotivan lik, mada mislim da su svi pomalo emo, pa pogledaj Ulukioru ;). I drago mi je da te je dirnulo :-)"

    Postanes kapetan najzajebanije divizije Goteija 13, tako sto si ubila Zarakija Kempacija svojim zanpakutoom po imenu Wasabi-kenshin (ako sam dobro napisao, ovo bi trebalo da znaci vasabi macevalac, vasabi je vrsta japanskog rena), koji se pretvara u sprej sa suzavcem u shikaiju, a u bankaiju postaje mini-atomka koja ispusta otrovne gasove na koje si samo ti imuna. Elem, sredis ti Kempacija, ali niko u diviziji te ne voli zato sto nemas tip zanpakutoa koji je za direktnu, fizicku konfrontaciju. Tvoj porucnik Jachiru izvrsi harakiri, potresena zbog smrti svog dragog kapetana, a Ikaku napusti diviziju i postane kapetan trece divizije, posto sad kada Kenpaci nije vise kapetan odreda, on nema sta da radi u 11-om odredu.
    U medjuvremenu, Jumicika Ajasegava, podstaknut tvojim zanpakutoom, otkrije pred celom divizijom da je pravo ime njegovog zanpakutoa Ruriiro Kujaku i da je njegova sposobnost da krade protivnikov reishi. Izbila je svadja i bilo bi i krvi da se ti nisi umesala u celu stvar. Vremenom, sve vise shinigamija 11-te divizije pocne da priznaje, krisom ili javno, da poseduju magijski tip zanpakutoa i to prerasta u pokret unutar 11-te divizije "Kidou-type zanpakuto Pride", neki cak pocnu da planiraju i paradu u Seireteiju, na sta cistokrvni, kidoufobicni clanovi 11-te divizije (vecina su okupljeni oko organizacije Hoppeta, sto znaci Obraz na japanskom) kazu "da ce im jebati mater samo ako se pojave!".
    Van serije, zagrizeni fanovi pocnu da se bune zbog tvog lika, kazu da je cela serija otisla u kurac, da je tvoj lik nedovoljno razradjen.
    Na kraju, Bleach bi propao, da Kubo Tite nije ubio tvog lika, na kraju 15-te sezone, kada prelazis na stranu Aizena, koji je u medjuvremenu upotrebio Hogjoku kako bi se spojio sa Vastolordom i postao ultimativno bice u Bleach univerzumu.
    Umrla si tako sto si se okliznula na koru od banane. Banalno, zar ne?

    Zelim da imam Gremlina kao ljubimca.

  7. Uuuuuuu, a čak nisam ni neki ljubitelj banana. Ali nice, sve u svemu, čak sam si i izbezobrazila na kraju. :)))
    Ma Ulukiora je EMO. Ceo lik je zasnovan na nihilizmu.

    Nego, prilikom posete Japanu, u jednom onsenu čuješ dva lika kako razgovaraju o krajnje jedinstvenim ljubimcima. Pošto jedinstvena persona kao što si ti zaslužuje jedinstvenog ljubimca, rešiš da pronađe lika koji gaji male čupave loptice. I našavši starog učitelja Takešija, koji gaji Gremline i vutru, a u slobodno vreme se bavi i vračanjem (a u mladosti je bio Jakuza i baš zajeban sa katanom), zamoliš ga da ti proda jednog Gremlina.
    Očaran tvojom ličnošću učitelj ti poklanja jednog, i prijateljski te savetuje da ga kastriraš prvom prilikom, u protivnom, mezimče ti neće biti više tako mazno.
    Međutim, kada si se vratio kući na internetu se pojave piratski njnoviji filmovi Naruta, Bleacha i svih ostalih animea koje voliš da gledaš u isto vreme.
    Ti se zakucaš za komp, i u potpunosti zaboraviš na svog Gremlina koga si nazvao Sesshomaru.
    On osetivši se zapostavljenim, siluje komšijsku pudlicu i sve kuje u kraju.
    Dok si ti završio sa gledanjem svih filmova, cela Evropa, Azija, i polovina Severne Amerike su preplavljene hordama Gremlina koji su zbog inbridinga i ukrštanja sa psima, i divljim mačkama evoluirali u hordu visokointeligentnih Gremlina i rešili da pokore čovečanstvo.
    I pokore ti oni čovečanstvo.
    Od tog dana vreme provodiš u kamenolomu odakle vadiš kamen za 100 metara visoku statuu Vrhovnog Vođe Gremlina- tvog ''slatkog malog'' Sesshomarua.
    Ne mogavši više da izdržiš pritisak griže savesti, i činjenicu da si osudio celi ljudski rod na ropstvo, zato što nisi mogao da odvojiš 5 minuta i jednu grickalicu da malog skota ostaviš bez jajaca, ti izvršavaš samoubistvo skokom sa najviše stene kamenoloma.
    Padaš tom prilikom pravo na Sesshomarua koji je došao sa svojom povorkom u kamenolom da nadgleda radove, i vas dvojica umirete na mestu.
    Zajedno sa tvojim zadnjim dahom počinje pobuna ljudi...

    Želim da napišem litrarno remek delo za vjek vjekov.

  8. dobiješ jednog dana inspiraciju i kreneš sa pisanjem, pišeš ti tako i na kraju ga završiš.knjiga naravno postaje remek delo,lova stiže, poularnost jača nego na vukajlili:)), ma sve ti super. ali jednog dana, počnu ljudi da umiru, ne zna se uzrok, i malo po malo, otkrije se da su svi čitali tvoje remek delo, tebe u aps i muče te da im otkriješ tajnu zbog čega ljudi umiru pročitavši tvoju knjigu. ti nemaš pojma, i sama si iznenađena i ne daješ odgovor. oni te i dalje muče i tako umire najveći pisac svih vremenaa...

    želim da umrem

  9. Polako dusice, htela ne htela ionako cemo svi jednog dana umreti, samo sto ne mozes ti izabrati kada. U tome se krije upropascenost tvoje zelje ;).

    Zelim da mi kazes da se neces ubiti. Molim te :)

  10. neću, sinoć sam htela al me prošlo, jebiga:)

  11. a nisi nista pozelela...?

  12. ma ja sam bila u aut totalno, vidi se po postu:)
    evo: želim da... da moj zeka bude dobar i da ne ujeda drugara

  13. naravno, tvoj zeka je postao dobar i vise ne ujeda nikoga. sta vise, vidis da je zeka postao miran ko bubica. pomislis da se potresao kada je pre nedelju dana ispao iz kaveza pa ste ga trazili dva dana i jedva ga nasli. ali, zeki je sada super, jede bolje nego ikad, zdravije izgleda i lepo se ugojio. u stvari, dosta se ugojio.
    kasno saznajes da zeka nije zeka nego zecica i ti sad plivas u nesnosnim malim zekanima koji grizu, grebu....

    hocu da mi fikus ne uvene

  14. i ne uvene fikus, ostade divan i zelen stolecima, ali! fikusi su vremenom evoluirali i tvoj je postao homosapiensfil i voli devojke. ti imas kosmare o biljkama, ali zapitaj se, da li su to kosmari!? budis se u znoju sa gacama naopacke

    zelim da dobijem paketic od deda mraza xD

  15. O srece, o radosti!!! Dobila si paketic! Otvoris ga i unutra... parce uglja. I to onaj najgori, lignit. Jebiga, matori pedofil je zakljucio da si bila previse nevalja ove godine.
    Zelim da mi neko lupi metaforicku zvaku.

  16. I to cuje Aleksandar Vucic, u dobrom raspolozenju za ispunjavanje zelja.

    Zelim da odem na koncert Radiohead-a u Beogradu.

  17. *otaku- e bas si joj slatko upropastio :))

    daklem, odes ti na koncert radioheda dan ranije, kampujes pored bine ne bi li ugrabila mesto do sipke. polako se skupe ljudi, cekate da pocne koncert, kad ono predgrupa- Avril Lanigne Tribute band. "Pa dobro" pomislis, "barem su bolji od originala". Smaras se tako nekih pola sata, cekas sledecu predgrupu, mozda ce biti bolja i zanimljivija od ove, u tom najavljuju grupu japanskih narikaci. cekas jos nekih pola sata, da i one zavrse, cekas jos pola sata jer bend kasni, lik do tebe je mortus pijan i ljulja se lagano, ali ti junacki trpis sve i cekas momke iz Radioheda. Napokon, oni stignu i pocnu da sviraju. Bubnjar baca palicu i ona leti ka tebi. Ne verujes, trljas oci, palica stvarno leti ka tebi! Pruzas se napred ne bi li je dohvatila, par stotina ljudi te pritiska uz sipku, nema veze, ima da uhvatis prokletinju. No, palica ti isklizne iz ruke, lupi te u celo, i ti onesvescena provedes ostatak koncerta prevaljena preko te sipke.

    Zelim.... da se Gandju i Orihime (Bleach) smuvaju (hihihi)

  18. I smuvaju ti se njih dvoje, Kukaku je navodadžisala. ;)
    I vere se da stvar bude gora! Venčanje za 3 meseca!
    Muškarci iz Bleacha koji se ne lože na Rangiku seku vene, kukaju i plaču. Zapravo toliko su pičketali da su oni malo pametniji (ne ložači) rešili da nešto učine u vezi toga.
    Sastave ti delegaciju koja će da proba da urazumi ili jedno ili drugo buduće mladenče koja se sastoji od kap. Ukitakea (Rukija ga molila na kolenima, dok nije pristao), Rjukena Ishide ( koji je morao nešto da preduzme dok mi se ne ubije sin jedinac), Bjakuje (opet Rukija), Hitsugaje (slab na Rangikuine suze ;)) i Ičiga lično (mig,mig).
    Išlo to tamo, vamo, levo, desno dok Ičigu nije puko film pa je krenuo da mlati Ganđua. Gadđuu priskaču u pomoć njegovi pajtaši, pa i Hitsugaja mora da se umeša, da ne nastane pokolj. Bjakuja je u međuvremenu naroljao Kukaku do te mere da se ona od sveopšte alkoholisanosti komirala, pa je Rjuken morao da joj ispira želudac.
    Ukitake, kao glas razuma, je na kraju ubedio Orihime da batali veridbu, potkrepljujući svoje reči slikama maloletnih trudnica (koje je ''pozajmio'' od Mjaurija, a bog te pita šta će njemu) na svom laptopu.
    Na kraju, Orihime se vratila kući, Ganđu je bio u bolnici 2 meseca, Kukaku 20 dana, a Rjuken ih je oboje odrao cenama bolničkog lečenja.
    Bjakuja je za to vreme poslao svoj odred da im prevrnu kuću naglavačke u potrazi za bilo kakvim dokazima zavere protiv Udruženja Duša. ( A zapravo mu je opet pičketala Rukija željna odmazde, pa je morao da smisli neki razlog)
    Rukija je dobila nazad svoju najbolju prijateljicu, Rangiku je morala mesec dana da piše izveštaje umesto svog kapetana (možda je mališa slab na suze, ali nije budala) a Ičigo je nastavio da se ponaša kao i dosad, blago teleće, pred Orihime. (Očigledno bolno sporo kapira neke stvari).

    Želim da budem bog i sud u Las Noches umesto Aizena. (Aj sad, aj sad..)

  19. i postanes, i uradis nesto toliko zajebano da ugase seriju zbog tebe...

    zelim da nisu sve zelje ovde vezane za neke anime koje procentualno gleda 3.6% ljudi koji posecuju ovaj forum...

  20. I bude tako, i tema dobije lock, jer je više ne posećuju najaktivniji i najmaštovitiji spisatelji. ;)
    (Ali primljeno k znanju)

    Želim da ležima na Havajima i srčem koktel na plaži.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.