Упропасти жељу

  1. i odes ti na kiosk da kupis cigare (maramice) i usput vidis da je nekome ispala greb-greb srecka... ne budes lenja i ogrebes kad dobijes automtsku teleportaciju na havaje u neko malo mesto, jos ne otkriveno od baba i deda iz dalasa i slicnih USA drzava vec tu zive samo mladi i zgodni momci koji kao da su tu da samo tebi udovolje, masaze, kokteli po ceo dan...
    u mestu nema telefona i do njega ne vodi ni jedan put, vec je jedini nacin da se ode odatle helihopterom koji dolazi jednom godisnje ili probijanjem kroz dzunglu koje traje minimum 3-4 nedelje... pijes savrsene koktele, super se zezate ali niko ti ne prilazi...
    prolaze dani, nedelje u malom raju, i svakim danom primecujes samo muskarce koji se ljube medjusobno... samo zasija mala sijalica iznad glave... fuck ti si u iskljucivo gej mestu =P

    zelim na ozoru!!! ozorafest.hu :)

  2. odes ti na ozorafest i dobijes infarkt (nemam inspiracije a niko drugi nece da ti upropasti)

    hocu sombrero

  3. I u sombreru mutirane meksicke buve, koje te ujedu, pa steknes mnooooogo jake noge, sa kojima mozes da preskocis razdaljinu od 500 metara ko od sale. I skaces ti tako i ne provalis da padas pravo u neki kombajn...

    Zelim da se Dzoni Stulic vrati u Srbiju, Hrvatsku, gdegod, i da se obracuna jednom za svagda sa svim kretenima zbog kojih je otisao u Holandiju, da ponovo okupi Azru i da ozivi Novi Val.

  4. Ljudi, jel toliko tesko da upropastite ovu zelju ili vam je zao da je upropastite ili nesto trece?

  5. ko ce da upropasti ovako lepu zelju...
    vrati se dzoni u lepu nasu, njihovu il gde vec, okupi se azra ozivi novi val i svi pocnu da slusaju kvalitetnu muziku. ali grupa okupljena oko lepe brene, sase popovic, bore drljace i ere ojdanic koja je zaradjivala milione na njihovoj pseudo muzici odluci da napravi puc, ubije dzonija i rundeka koji je pored stulica ponovo preuzeo primat i sve to urade preko izdajice bregovica koji se prodao zarad cecine ljubavi... srbija tone u mrak turbo folka...

    zelim da budem sultan umesto sultana (od bruneja)

  6. @ izzy HOCU I JA NA OZORU! kmeeee

    nemam inspiraciju za sultane... izbije rat i zakolju te, jebem li ga... xD

  7. i odes u ozoru, i skontas da se juce zavrsio festival :( a nikoga nema da te vozi na auroru koja pocinje prekosutra :P

    hocu da budem sulan umesto sultana i dalje :) od bruneja naravno

  8. aurora... ostrvo i 4 dana te boli dupe za sve... kmeeee....

    jos uvek te kolju :P

    hocu 1000e za auroru i ozoru xD

  9. sta ce ti :P ja sam prosle godine bio na ozori s ukupno 350e xD sa sve prevozom, vizom, kartom i ostalim potrepstinama... i dobijes na greb grebu somica al kintu dobijas tek kad snimis reklamu za greb greb koja se emituje 25x dnevno na pinku. sacekas snimanje al prc, dodje 24ti i prodje i aurora... ti skontas da treba da potrosis tu kintu na ono sto je namenjeno i krenes na samsaru s namerom da potrosis svu kintu tamo, stignes lepo, krenu astrali da rade kao u dobra stara vremena, krene mahadeva i bam neko te zvekne laktom po sred nosa i razbije ti nos kompletno i izbije tri zuba uz to... i jos ti lekar kaze da neces neko vreme moci da primenjujes onu nasu narodnu "ljubi da prodje"... i dok si isla ka stejdzu od doce skrsis se u neki jarak gde je bila masa vode i polomis nogu, resis da zapalis odatle i spucas svu kintu na avion kuci...

    i dalje hocu da budem sultan umesto sultana xD

  10. ja cu bez zuba i bez noge i bez glave ako treba ici :P

    zaklali su te covece, nema dalje, zivis u paklu za sultane, gde nema ni jedne druge muzike osim radio krajina :P

    (treba soma jura za oba festa i zezanje^^)

    zelim da mi keva kupi zvaku

  11. a gde ti je hippie duh bre xP bolje da ne objasnjavam ovde modele ponasanja na festivalima, pomislice svasta o meni a to je normalno za decu cveca :)))

    kupi ti keva zvaku, i to onaj orbit koji najvise volis, ti naravno dve odmah u usta i krenes da citas defke na vukajliji, naidje jedna toliko smesna da se zacenes od smeha i zvaka ti prolazeci ka zelucu iznenada skrene i updne u nos! ti tako zbunjena grenes da duvas kroz nos i ona polurastopljena dodje do leve nozdrve, one koju najvise volis. zaboravljajuci da si stavila sveze cetvrtaste nokte gurnes prst u nozdrvu i totalno je iskrvaris usput prenoseci sama sebi virus hepatitisa c koji si pokupila na nokat u gspu... jbga nema vise alkohola za tebe nikad a i smrt ti se smesi :P

    hocu da budem sultan umesto sultana bre u haremu sa 1500 zena xD

  12. za takvo ponasanje i raspolozenje dece cveca mi i treba soma jura xD

    + za cetvrtaste nokte i mastovitost :)

    sedis jedan dan, kuckas po netu kad ono kuc-kuc na vrata, dobar dan-dobar dan, jeste vi izzy-jesam, sultan od bruneja je umro, a posto nije imao muskih potomaka sem vas koji ste mu brat od babine ujine cerke sina zaove vi ste ga nasledili. nasledili ste sve, naftna polja, 49 banaka sa 9331587 filijala, 359 prvoklasnih arapskih konja i 28 ergela, kao i 4 odgajivacnice, 23 zlatare i jedan rudnik dijamanata, 7 vila u inostranstvu (havaji, bora bora, fidzi, novi zeland, azurna obala, monako i babin zub-odakle je on poreklom), 4 stana (njujork, amsterdam ;), pariz, london) kao i harem sa 1500 zena.
    ti: zagrc, pljas. srcani udar, smrt na mestu. :P

  13. hahahaha a da pozelis zelju?

  14. Ниси пожелела жељу, него нашла длаку у супи :)
    Ја желим да поседујем Ресервоир Дог-а.

  15. И поседовала си га. Коначно схваташ зашто је имао тигра на аватару, али после 6 месеци страственог секса са паузама за 1 дневни оброк, тек пошто си помислила да си спознала срећу, сазнајеш да је он нико други до бугарски трансвестит познат под псеудонимом Азис. Недељама, тумараш разочарано градом, и једног дана стартују те активисти ЈАЗАС-а које си немоћна да одбијеш за бесплатно тестирање на АИДС. После дужег времена нешто позитивно. Позитивна си на ХИВ. Срећом по тебе лек је пронађен. Терапија кошта читаво богатство. Почињеш са проституисањем, али прикупљена средства су недовољна. Беспарица чини своје и 15 месеци касније, си само сећање.

    Желео бих да будем вечно млад.

  16. И будеш вечно млад, али ти постане глупо да те унучићи од 50 год зезају да изгледаш као да си им дете, вратиш се Артемиди по опроштај јер си јој лагао и скривао да си Азис, међутим она те убије на блуталан начин.

    Желим да имам штикле од 25 центиметара.

  17. I dobijes stikle od 25 santimetara.
    Ne znam samo sta tu ima da se upropasti.

    Znam, bas sam smrad XD

    Zelim da budem Otelotvorenje Panka.

  18. oluja nad srbijom, nebo se otvara bukvalno! sveti petar izbacuje sida visjusa sa neba jer je uspeo da pobegne iz pakla u raj i krenu da kara andjele toliko da je vise od pola andjela ostalo bez krila i osudjuje ga da vecno luta u stratosferi. sid naravno ne bi bio to sto jeste da se ne snadje spusti do zemlje u ugleda tebe prvog na ulici i ulece pravo u tebe! preuzima kontrolu nad tvojim postupcima a tvoju dusu ugurava u mali deo mozga negde u blizini hipofize gde mozak stalno luci dmt terajuci te na konstantne halucinacije ubrzo je ubijajuci... ali sid se oseca nikad bolje, konacno novo telo i prilika za novi zivot! sve tvoje stvari skida sa sebe ostajuci potpuno go na ulici i spaljuje ih... radoznale prolaznike koji gledaju sve to i slikaju odjednom pocinje da juri nekom palicom prebijajuci svakog koga je stigao i nekako uklopi vec stvari u svoj standardni imidz... pocinje ludilo, kao da je rodjen u komsiluku, savatava tvoje drugare iz osnovne pajdomane i zavrsava paju, kokanidju, granje, eksere... prakticno sve ilegalne supstance koje je mogao da nadje u okolini... sve od jednom strpa u sebe, tvoje telo umire u fleshu kakav niko nikad nije doziveo... u tom trenutku njegov duh izlazi napolje trazeci sledecu zrtvu...

    (sid je otelotvorenje panka po meni xD a morao sam malo da izreklamiram definiciju usput :P)

    zelim da prestanem da pusim (ode druga pakla danas)

  19. i prestanes ti da pusis, al se ugojis 15kg....

    zelim da stiven king postane prorok nove hriscanske sekte (ala kenjam :-))

  20. sad si me zajebala, prosle-preprosle godine sam prestao da pusim na 10 meseci i stvarno sam se ugojio 15 kila i tek sam pre par meseci jedva uspeo da ih skinem xD
    al daj malo mastovitije to :P
    (nisam nista njegovo procitao pa cu malo da kenjam ali ajde xD)

    inspirisana skrivenim religijskim porukama koje se skrivaju u njegovim delima, ti odlucis da napravis sajt kao i fan page na facebooku posvecen okupljanju tvojih istomisljenika. uspes da okupis par stotina ljudi i svi delite misljenje da su kingove reci reci boga, a da je king njegov glasnik. ti si naravno izabrana za prvosvestenika vase male religijske zajednice.
    okupljeni oko te ideje posaljete kingu vise stotina pisama sa vasim idejama kako je on taj koji ce da izvede covevanstvo sa stranputice u kojoj je, ali on vam ne odgovara, i uspeva da dobije sudsku zabranu prilazaka koja vazi za tebe kao i za par tvojih najvatrenijih pristalica. da bi sprecila raspadanje grupe, organizujes okupljanje na rancu u teksasu, koji je organizaciji velikodusno donirao jedan od imucnijih clanova, i vatrenim govorima uspevas da raspalis zar u srcima svih simpatizera. smatrajuci da dolaze crni dani, jer ljudski rod tone u greh i da je potrebno da se odbranite od spoljnih uticaja organizujes paravojnu formaciju.
    pod laznim imenom osnivas laznu produkcijsku kucu i otkupljujes prava za novu kingovu knjigu i namamljujes ga na ranc pod izgovorom da treba da preradi knjigu u scenario...
    pocinju bahanalije gde kinga nakljukavate vijagrama i seksualno se izivljavate nad jadnim covekom, ni ne sumnjajuci da je ceo ranc okruzen agentima cie, fba, dea, nacionalne garde, policije, rendzerske sluzbe kao i svih ostalih naoruzanih grupa u americi. oni naravno mirno posmatraju vase izivljavanje nad vasim prorokom, i sve snimaju kamerama da bi snimke okacili na redtube posle, i cekaju da veci deo sekte zaspi... kada je doslo jutro prelaze u ofanzivu, ali na prvi pucanj ti pritiskas dugme za aktivaciju tona i tona tnt-ja rasporedjenih po rancu i svi odletite pravo do ozonskog omotaca...

    hocu da ja postanem prorok neke sekte i da umrem prirodnom smrcu xD

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.