Упропасти жељу

  1. I postanes prorok Sekte Radijatora, svi se smore i ti umres prirodnom smrcu ,zaboravljen od strane svih, u starackom domu.
    Naravno, pre toga su te debele ruzne babe nakljukale vijagrom i silovale te u noci punog meseca.
    Ali je to bila sasvim prirodna smrt ;).

    Zelim da kresnem Lili Alen.

  2. i kresnes lili alen ne znajuci da je ona poznata kao odgrizacica kurca, posle kresa uzme da ti pusi, i taman pred svrs, malo jace zagrize i proguta... al ne semenu tecnost :P

    zelim da znam da letim

  3. pa ništa, odeš kod nekog instruktora letenja, on ti sve pokaže, tehniku letenja, i sve što ide uz to, da ti neke knjige da učiš iz njih, i ti to sve skapiraš, vidiš kako je to ustvari prosto, al džaba, nemaš krila:)

    želim da ne moram nikad da jedem a da sam uvek sita

  4. I ne jedes ti nista dugo dugo vremena i onda ti odjednom tvoj zec lici na savrseno ukusnu hranu i pojedes svog zeca

    zelim da kresnem dzesiku albu

  5. procitaj pod lili alen :P

    zelim da sviram gitaru i violinu kao sugizo :)

  6. i sviras ti tako i probudis se... i spalo ti cebe

    zelim da budem medju prvih 20 na vuki

  7. pocnes da pises svaki dan po 5 jako dobro rangiranih definicija i za mesec dana dodjes medju prvih 20... i nista se ne dogodi... sve ostane isto kao i do tad...

    zelim da nema vise ni jedan komarac na svetu

  8. Reseno. Dramaticno se smanji broj obolelih od malarije, koja vazi za najsmrtonosniju bolest na svetu (ozbiljno!). Time se dramaticno poveca broj ljudskih jedinki na Zemlji, sto dovodi do raznih socijalnih jebada, tipa glad, nemastina, polne bolesti...
    Brate, sto je najbolja fora, nisam ti ja upropastio zelju, sam si je upropastio ;).

    Zelim da budem samuraj.

  9. a u africi sad nema niko da je oboleo od hiva, nema bede, nemastine, gladi... prosecan životni vek u masi zemalja centralne afrike je ispod 40 godina... zbog malarije i side uglavnom... nek se mnoze, lavovi ce da jedu prekobrojne xD

    postanes samuraj, ali kako malo posla za samuraje ima u poslednje vreme moras da se zaposlis kao izbacivač u jednom klubu. prvog dana na tvom radnom mestu, treci dan tvog samurajisana izbija tuča, i ti obesčašćen izvršiš harakiri :P

    želim da srbija zameni knjigu zakona sa holandijom, tj da u srbiji važe holandski zakoni a u holandiji srpski xD

  10. Nek' ti bude... al' da budeš primoran da živiš u Holandiji:)

    Želim da ne moram da karam a da i dalje budem srećan.

  11. E, nemam inspiracije da upropastim zelju, samo sam hteo da javim gosn Izziju da sam ipak trebao malo da elaboriram moje upropascivanje, to jest, jeste da sad vlada glad i nemastina i sve, ali ovako bi ih bilo jos vise. HA!:)

  12. I postaneš Amfilohije.

    Želim slatko od šljiva sa orasom unutra, ali da oras bude oljušten tako da mi se ona kora ne zavlači u desni.

  13. nadjes ti teglu slatkog od sljiva negde zakukuljenu na dnu plakara, sednes za sto i uzmes da jedes. padne ti pogled na ulicu. kroz prozor vidis armiju pingvina kako marsira i peva "druze tito, mi ti se kunemo".
    zagrcnes se i udavis orahom

    zelim da mi mama kupi farmerke

  14. kupi ti mama farmerke, a u njima ti dupe izgleda ko trokrilni shifonjer

    zelim da polozim 5 ispita u ovom roku

  15. hahaha

    polozis ti pet ispita u roku, jedva sa sesticom, ali polozis. zavrsis faks. odes da se zaposlis u struci. ne prime te jer nemas dobar prosek

    hocu da neko izbusi komsijine gume

  16. I ti ih izbusis i umres zato sto su gume pune hlor-nikla XD

    Zelim da naucim fiziku za pet i da odusevim profesora svojim znanjem.

  17. Naučiš za 5, profesor se oduševi koliko znaš, počne da te voda po svetu na razna takmičenja, stignete na takmičenje u Saudijsku Arabiju, tamo se slobodoumni šeik zaljubi u tebe, i ti ostaneš u njegovom haremu do kraja života.

    Želim da kad god otvorim frižider unutra ima nešto slatko.

  18. i stvarno, uvek kad otvoriš frižider nađeš nešto slatko i jedeš, jedeš...
    nego jednoga dana, zaintrigira te nešto u dnu frižidera, stoji tu danima ali ne znaš šta je, uzmeš i otvoriš kad ono nešto lepo, braonkasto, čudno miriše.pomisliš sigurno je ćeten-alva i zagrizeš, kad ono pokvareni kvasac, razočaraš se, ispljuneš ga i onako besna izbaciš sve slatkiše iz frižidera i odlučiš da više nikad ne jedeš slatkiše.

    želim da ne moram da perem kosu a da je uvek čista

  19. Odjednom se dogodi, ne pereš kosu, ništa ne stavljaš na nju, i ona nikad da se isprlja. Sve lepo krene, ali ljudi primete devojku koja nikad ne pere kosu a uvek je čista, zainteresuju se za fenomen, i kontaktiraju časopis Skandal. Skandal te fotografiše gde god se pojaviš, ljudi prilaze da se slikaju sa tobom ( ili da slikaju tvoju kosu ) . I to ti u početku odgovara, ali onda fanovi počnu da te saleću, sve druge devojke lude za tvojom kosom, izaslanici Avona i Garniera hoće da znaju tvoju tajnu, i ne možeš da izađeš iz kuće bez naočari koje pokrivaju pola lica, ali ljudi te opet prepoznaju. Na kraju deca prestanu da peru kosu da bi bila kao ti. Pobesneli roditelji napišu peticiju protiv tebe i pošalju te na pusto ostrvo pored Sumatre. Ali ti je barem još uvek čista kosa.

    Želim da kad god igram jamb dobijem 5 šestica.

  20. Igras jamb sa drugom i dobijes 5 sestica, bacas opet ono isto... igras tako igras, a drug ti polako pizdi, i pizdi. I kad si 7 put dobio 5 sestica on izvadi jatagan ispod kreveta i skrati te :)

    Zelim da pozelim zelju.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.