Упропасти жељу

  1. *dobila =)

    Poželiš želju, smišljaš kako da je ispuniš, i na pamet ti padne rešenje koj je toliko smešno, da počneš da se smeješ i ne možeš se zaustaviti. Smeješ se tako, smeješ, ljudi se već brinu, ali ti ne možeš da im kažeš šta je u pitanju. Plačeš od smeha, dobijaš upalu mišića, ali opet ne možeš da prestaneš. I na kraju umreš od smeha. Monti Pajton stajl . =)

    Želim da moj profesor hemije ima smisla za humor.

  2. Imace smisla za humor tako sto ce smejati dok daje 1..

    Zalim puno para!

  3. Dobijes ti pare, ali sve budu falsifikati. Kad to ukapiras skocis bobmu sa 11. sprata i polomis samo noge. Onda dobijes infarkt od uzbudljenja.

    Zelim da prezivim ovu zelju, i da prodjem bez trajnih posledica.

  4. I preziveo si. I posto ti je to bila jedina zelja, sad mozes i da umres od dosade. Eto.

    Zelim da ljudi prestanu da smisljaju zelje koje je nemoguce upropastiti.

  5. Svi ljudi su prestali da smisljaju zelje koje je nemoguce upropastiti, ali nema vise ljudi. atomska bomba ucinila svoje.Bum i kraj! (gadno,a??:)

    Zelim da sutra ne pada kisa!

  6. a padne sneg.. i to onaj mokar i napravi bljuzgavicu u sred septembra

    zelim koncentraciju za ucenje

  7. Skoncentrises se ti toliko dobro da ignorises i zvuk telefona koji zvoni zvoni zvoni...Sutradan ukapiras da je to riba kojoj si dao telefon i mesec dana cekao da ti se javi...

    Zelim da konacno svi prestanu o gej paradi!!!!

  8. Svi prestanu da pricaju o gej paradi i pocnu da pricaju o hetero paradi. Tebi se to jos vise smuci i predjes u lezbejke.
    Zelim da kresnem Zinu, princezu ratnicu.

  9. Kresnuo si Zinu, bilo je mnooogooo dobro, ali ti je gurnula prstic u guzu, shvatio si da ti se to jaaaako svidja, pa si je prevario sa njenim saborcima... Svim... :P
    Zelim da ljudi prestanu da mi traze da im gledam u solju...

  10. prestali su svi da ti traze da im gledas u solju, al ti sad traze da im gledas u pasulj. i to zuti! (dramaticna muzika)

    hocu... medeni mesec na havajima sa otakuom, posto nas je barracuda vencao pre par sati

  11. Evo duso, idemo mi na Havaje, ali od kojih para? Sve sto imamo dao sam za troskove putovanja, a nemamo za smestaj, za hranu, nemamo ni za javni wc, tako da moram da prodajem kokice i drzim ljudima lekcije iz aikidoa. Ti umedjuvremenu budes na pijaci, a kad se vratis, saznas da sam zavrsio sa dve sestre Havajke(nisu kosulje u pitanju), u njihovom stanu.
    Moje poslednje reci bile su: ALI DUSO NIJE ONO STO MISLIS!!!
    Posle toga si se ubila.
    Oh, nasa ljubav je tako tragicna :).

    Zelim da vanzemaljci postoje.

  12. Vanzemaljci postoje, i dosli su na Zemlju. upoznao si ih, do jaja su likovi, i vode te da ti pokazu svoj brodic. U brodicu saznajes da imaju alatke k`o crnci i da su izmislili tableticu za vecni zivot. Daju ti da je popijes, a onda te vezu za krevet i siluju, siluju, siluju...

    Zelim da mogu da vratim vreme...

  13. Vratila si vreme i to ono vreme kada te je ostavio dečko sa kojim si bila 6 meseci, plačeš, kukaš, on te uopšte ne konstatuje i strašno je ljut, dobila si asa iz mate, hemije, fizike i ustava, a roditeljski je za 2 dana, sve je to posledica raskida. Keva je ljuta jer ništa ne učis i samo izlazis pa je sa ćaletom rešila da oproba da li je kućni pritvor zaista efektan kao što kažu. Nema izlazaka 5 meseci, samo kuća-škola, svi te zezaju i tvoja popularnost opada i postaješ predmet sprdnje i ogovaranja tvojih drugarica. Dečko te pita da se pomirite, al ti keva i ćale ne daju da izađeš. Odlučuješ da se rokneš i tako i biva... :D

    Očajnički želim da kupim jedne čizmice! ( za koje trenutno nemam kinte)

  14. bio si toliko ocajan da si morao da prodas svoje telo nekom matorom geju. njemu su se tvoje usluge toliko svidele da si dobio vise nego sto si trazio.
    odes i kupis te cizme. ali tesko ti je da ih gledas i nosis, previse te podsecaju na gnusan cin na koji si pristao kako bi ih se dokopao.
    izvrsis samoubistvo (go, sa sve cizmama na sebi)

    zelim burek s mesom (ne pitam kojim XD)

  15. Pojela si burek s mesom, ali si preko viljuske zakacila mononukleozu, bolest poljupca... Tvoj dragi je pomislio da ga varas, pa te je otkacio i ozenio najveceg gabora iz tvog bivseg odeljenja, ima sa njom 3 dece... Ti si resila da se napijes da zaboravis, ali je bolest toliko uznapredovala, pa ti je jetra u losem stanju, i ne smes da pijes ako zelis da zivis... I tako staris dok pijes zeleni caj od algi bez secera, sama i sa losom jetrom...

    Zelim cokoladu... :)

  16. Dobila si cokoladu...zapravo dobila si mnoooooogo cokolade, kisa je pocela da pada i ti si sela gledala film i jela cas divnu Milku sa lesnicima, pa malo Nestle sa sarenim bombonicama, to si pocela da radis svaki dan z nedelje u nedelju iz meseca u mesec, dok nisi shvatila da ti se dupe stopilo sa kaucem , da te je decko ostavio(delimicno zbog toga sto si velika ko morz delimicno zbog toga sto si rekla da ti ne treba seks ti zaboga imas COKOLADU!) onda je cokolade nestalo i ti si resila da je gotovo sa raspadanjem tvog zivota i otisla si na liposukciju posle operacije shvatila si da ti se koza na stomaku toliko rastegla(kao kretini) i da mozes da radis FLIP-FLOP preko glave- TO NISI TREBALA DA RADIS...onako iscrpljena i bespomocna flip-flopkala si od dosade i prebacila si rastegnutu kozu preko glave i ugusila si se...
    ....zeliiiiiiim jbg ovaj predugi monolog me nije naucio pameti i ja zelim cokoladu, ali samo jednu cokoladnu bananicu :D
    >zgadi mi cokoladne bananice i spremna sam da ubijem :P

  17. taman kada si zagrizla socnu cokoladnu bananicu, a cokolada je pocela da ti se topi u ustima, kolena su ti vec pocela da podrhtavaju od slasti, orgazam je bio izvestan, nesto ti oduze dah. Bio je to jak bol u zubu. Otrcala si vec popodne do svog zubara. Sela na stolicu i malo po malo, umesto da radi tvoj zub radio je tebe. Uzivala si, bilo je dobro bas kao cokoladna bananica. Onda su se vrata naglo otvorila i u ordinaciju je upala zubarova verenica koja je iz torbice izvadila pistolj i ukokala vas oboje:)

    Zelim da moj pas kresne nesto uskoro, postao je neurotican

  18. aaaaaa mrzim zubaaare O.O
    Tvoj pas je kresnu nesto, zapravo nekoga, tvoj pas je kresnuo tebe :)
    Zelim da se desi nesto zanimljivo narednih dana...

  19. JA TEBI CIKA ZUBU TI MENI PSA..AUUUUU,NEKA TE NEKA:))))

  20. Upoznaćeš nazinimljivijeg i najzgodnijeg mladića. On će biti lekar u bolnici u kojoj ćeš završiti posle saobraćajke. Svaki dan ćeš komunicirati satima sa njim, ali očima , jer će ti sve ostale funkcije tela biti oduzete usred udarca u glavu...

    Želim da mi bus stanica bude ispred zgrade jer me mrzi da nosim kišobran kada pada kiša!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.