Prijava

Hvala Bogu da si naučio da igraš ovu igru!

I dobiješ toplu čokoladu, ali je ona bila i suviše topla a ti alav i popiješ sve na eks. Ispečeš jezik i on ti se naduje. Hitno pozoveš hitnu upomoć i oni stignu do tebe, ali vam usput nezadovoljni takstisti i špediteri blokiraju put. Da se ne bi ugušio, priučeni medicinski tehničar za kojeg u Hitnoj nisu znali da je kupio diplomu krene da ti seče grkljan kako bi ti ubacili slamčicu, ali zakači glavnu arteriju...Umireš lagano dok krvariš i gušiš se u isto vreme. Ispred očiju ti je slika šolje sa toplom čokoladom!

Muškatala, kupiš ti sladoled i u slast ga pojedeš, ali je to bio jako hladan sladoled i dobiješ upalu pluća njega. Kreneš kod lekara , ali se oklizneš i slomiješ nogu. Ubrzo te smeštaju u bolnicu koja je puna obolelih od svinjskog gripa. Pošto si u medjuvremenu dobila upalu pluća od hladnog sladoleda, ni respiratori ti ne pomažu...

Želim svima da kažem da je Bane konačno naučio kako se igra ova igra!

I napravis ti posebnu temu: Bane naucio kako da igra Upropasti zelju i sav srecan ocekujes komentare i raspravu dugu 1000 stranica. I cekas... I cekas... Prvo pomislis da se sajt ugasio, ali nije to, vukajlijase samo ne zanima ta tema...

Zelim da dozivim smak sveta

I doživiš, ostavi te tvoj voljeni i tebi se sruši ceo svet...

Želim da se napravi ekstrat eurokrema koji će za vreme posta biti posipan po kolačima kako bi isti imali ukus eurokrema! mmmmmm

Naprave ekstrat eurokrema i ti ga stalno koristis, pocnes da posispas ne samo kolace, vec i snicle i pomfrit i paradajz salatu i riblju corbu...

na kraju zavrsis u rehabilitacionom centru na odvikavanju....

zelim da odem u Rumuniju i probam snicle na Drakulin nacin

I odeš u Rumuniju, i probaš šnicle na Drakulin način. I mnogo ti se svide, i ti se tako dobro najedeš, da si zatražila prenoćište i ostala tu da odmoriš. Nisi ni bila svesna da ostaješ u Drakulinom zamku i da šnicle nisu imale belog luka. Ubrzo si sama završila kao Drakulina večera...

Želim prizemnu kuću sa 15 ari placa i podnim grejanjem!

Uzmeš kredit na 30 godina kupiš kuću, zasadiš jabuke, i kod prve oluje padne ti krov,porazbijaju se prozori i ostatak kuće se zapali od podnog grejanja, polome se stabla sa jabukama....

Želim jedno malo ostrvo,da bude samo moje!

I kup ti ga tata koji je dobio sedmicu na lotou i taman kada ga opremiš i osposobiš za život, naidje cunami...

Želim da opravke zuba budu bezbolne!

I odeš kod zubara a on ti da anesteziju, ona deluje ti ništa ne osećaš..
i misliš supeer. Kod najjačeg bušenja tebi anestezija skroz popusti, i tebi krenu suze na oči od bola,skočiš sa stolice i pobegneš....

Želim da kupim nov auto.

I kupiš nov auto -u prodavnici igračaka!

Želim da mi neko očisti sneg ispred zgrade!

Svaku zimu provodis zatrpan u snegu posto si invalid i ne mozes sam da ocistis. No, jednog lepog dana, doseli se nov komsija odmah do tebe, onako bas fin i krsan mladic. Posto ti je dojadilo da gacas kroz sneg, sramezljivo ga zamolis da ga ocisti, obecavajuci mu da ces se oduziti. On pristade i pocisti sneg. A ti, koji nisi znao da je novi komsija tek pusten iz zatvora, postajes njegova kucka...

Zelim da me prodje proliv :P

i, prođe te a onda kreneš da klopaš do besvesti!Odeš kod duga, kad tamo opet..i ti se unerediš na kreveti..

Želim da odem na letovanje,sada..!

(i ja bi)
otisao si... ali je doslo do klimatskih promjena i napadao je snijeg pola metra pa si ljetovanje proveo smrzavajuci se u sobi...

zelim da je sad ljeto

i krenš na more.Sunce piči 37 stepeni, ujutru, auveče počne da pada kiša, temperatura padne na 12 stepeni i tako 20 dana....

Želim da odem na Kubu na doček NG

I kreneš ti, onako sav hepili sediš u avionu i kuliraš. Avion iznenada upada u oluju. Turbulencije su strašne, moliš se da prestanu. Baš tada avion spiči grom i vi se srušite.. 30 km-a od Kube..

Želim opet da radim.

i kreneš da pozovuteda suradan dođeš na posao.Sutradan ujutro ti izgori zgrada gde treba da radiš i ti ponovo ostaneš bez posla..

Želim da mi sledeća godina bude lepša nego ova!

Dodje 1.1. al se nešto zezne u univerzumu i cela 2009-a ti se ponovi..

Želim da ozdravim.

-ISKRENO STVARNO TI ŽELIM DA OZDRAVIŠ!!!!

..na šalu..i ozdraviš kreneš da radiš.I sutradan se oklizneš,padneš i opet ne radiš 6 - meseci...

Želim da dođe leto!!

Hvala :))

Univerzum se naljuti i odluči da ukine leto.

Želim da "očistim" godinu.

kreneš da čistiš godinu, i očistš,ali se nastava prekine zbog gripa..

Želim da živim daleko odavde..!

Pre smaka sveta zbrisaćeš šatlom na Mesec.

Želim da prestanem da jedem noću.