Упропасти жељу

  1. Nece doci u Srbiju jer zna (se) kako ce biti docekana zbog onoga sto je rekla na svojim koncertima da podrzava nezavisnost Kosova i Metohije i sto je davala podrsku da se Tibet otcepi.

  2. Ja zelim da se moja zelja na ovoj temi ne upropasti!

  3. i niko se ne usudi da je upropasti. samim tim ova teme je gotova, a nadrkani članovi kreću na tebe, skidaju te golu i stavljaju ti povodac, selenija i dobralošazla te bičuju i teraju da paseš travu dok istovremeno recituješ "ala je lep ovaj svet".
    ------
    želim da esid bude legalan.

  4. Au siva!Ali ja sam mesojed!:D

  5. i bude on, sve lepo u skupstini srede i svi se urokaju ko ludi i siptari nas nas porobe, ili pobiju...

    zelima da sviiiiram najbolje na svetu...

  6. I postanes ti naljbolji muzicar,nazalost na usnoj harmonici jer u teskoj saobracajnoj esreci gubis i noge i ruke

    Zelim da postanem senf

  7. I onda te semfofil lepo polize zajedno sa masnim burekom i jogurtom i isere te i zavrsis u septickoj jami i kanalizaciji.:D

  8. ja bi je upropastila da ech rece zelju...:)
    ________________
    zelim da prestanu svadje na ovom sajtu

  9. Prestale su svadje na ovo sajtu. Pola ljudi odlazi u startu, jer nema vise sa kim da se svadja, a druga polovina cami u apaticnoj svakodnevici. Od dosade pisu sve gluplje i gluplje definicije, a pod njihovim uticajem tvoj mladjahni mozak se pretvara u leglo glupih fazona, jadnih (a ne smesnih) provala i nezanimljivih informacija. Nijedan momak nece da bude sa tobom zato sto si smarac, umreces sama kao baba devojka u 100-oj, vise nikad dodirnuta muskom rukom...
    .........................................................................
    Ja zelim da spavam sa moderatorkom!

  10. I smuvas jednu na cetu slatkorecivim forama. Nadjete se u gradu, zgotivite se i odvedes je na gajbu, gde vam seks ne uspeva zato sto ti je preveliki, a ona je nevina. Shvatas da su sve moderatorke nevine, jer od silnog vremena provedenim pred monitorom nemaju vremena za socijalan zivot. Ova spoznaja te dovodi do ludila, krivis amricku vladu za sve, menjas veru u ekstremisticki islam i odlazis u Vasington gde ulazis u kongres sa 50 kila TNT-a na sebi i izvrsavas bombasko samoubistvo. Zbog ovoga zavrsis kao martir u islamskom raju, sa 47 devica, od kojih su mnoge moderatorke i ovaj put je raj, pa mozes da radis sta hoces. Ali samo ako se pomolis alahu nekoliko puta dnevno. I mrtav si, pa je sve to samo trip i ovako i onako.
    _________________________________________________
    -------------------------------------------------
    Ja zelim da svi ljudi putuju po svemiru u svemirskim brodovima, istrazujuci nove planete, u miru, kao Jedan.

  11. DA!istrazivacemo al ce svaki svemirski brod biti oboren od strane poludelix vanzemaljaca koji se takmice u gadjanju svemirskix brodica ko u gadjanju glinenih golubova...sa najnovijim oruzjem koje cemo mi koristiti za 50 godina
    ............................................................................
    zelim sutra navece u svom krevetu maladi devicu od 15 leta(xxeee)

  12. ...Koja će da dođe sa tatom i mamom!

    .............................................................

    Želim da živim na granici sa Mađarskom.

  13. Преселиш се на границу са Мађарском, ал Војводина прогласи независност, лукави Мађари припоје део, и ти се нађеш У Мађарској.
    ----------------------------------------------------------------
    Оћу да постанем скинс.

  14. Postaješ skins i jednoga dana grupa besnih homoseksualaca te zloupotrebljava i umireš u mukama.
    Tvoja porodica tada umre od gladi i zatire ti se loza.
    .....................................................
    Želim da prestanem da prozivam ljude, bez razloga.

  15. Престанеш да прозиваш људе, али они те тако поспомоћног изнапушавају до смрти.
    ----------------------------------
    Оћу пар иљада евра.

  16. I dobijes na Bingu par iljada evra.Prepozna te neki napuseni narkoman jer te video na tv-u pa te izbode spricom na smrt i otme ti kes.I tako ti se probudis mrtav:D valjda ....
    ----------------------------------------------------------------
    Hocu da budem spajdermen!

  17. Hoćeš,al ne možeš! :-)))

    :::::::::::::::::::::::::::::::::::

    Hoću burek sa mesom!

  18. Hoces al ne moze(ja pojeo:))
    ------------------------------------
    ------------------------------------
    Hocu da budem duh iz carobne lampe.

  19. nema hoće al' ne može, nije po pravilima igre. želja mora prvo da se ispuni, a onda da presedne.

  20. I skočiš ti sa padobranom,sa kuhinjske stolice.

    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    Želim da povedem jednu devojku sa sobom u Italiju na službeni put.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.