Упропасти жељу

  1. i povedeš je ...ali pođe i tvoja žena sa vama
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    želim da bude večito leto

  2. i bude tako leto al smak sveta sutradan tako da se neces nauzivati....
    ......................................................................
    ocu da budem vojnik

  3. I postanes ti vojnik ali cim si izasao na ratnu liniju dobijes metak sa djale u vugla i naravno ne prezivis dovljno dugo da se pohvalis da si postao vojnik.
    -------------------------------
    Joj hocu da jedem puding.

  4. i jedeš ti puding ,ali je napravljen sa pokvarenim mlekom
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    hoću da bude večita zima

  5. bude vecita zima, al bude hladno u pm i ti budes jedini kome noge otpadnu od promrzlina...

    zelim da isprzim jaje na uvo, ono suprotno od jajeta na oko...

  6. Zelja ti se ostvarila, umro si od opekotina treceg stepena i mozak ti je sprzen.Umires u mukama i zatire ti se loza.
    ....................................................
    Zelim da ne budem frigidan.

  7. Popiješ vijagru, vidiš da deluje, postaneš zavisnik i oboliš od prijapizma. I žene i muškarci beže od tebe!
    ....................................

    Želim da se Azis oženi i postane strejt muškarac.

  8. Tvoja zelja se ostvaruje.
    Zajedno sa njim u paketu dolazim i ja...
    ......................................................
    Zelim da dobijem anoreksiju.

  9. I dobijes ti anoreksiju i budes toliko mrrsav da da te oduva vetar pod auto.Auto je ustvari bio terenac i streso te ko toplomer...Za njim naiso sleper i polomio ti i najsitniju koscicu u telu (ne racunajuci i one u usima)
    ------------------------------------
    Zelim da se Tihom prestanu zavrsavati odgovori u ovoj temi,zatiranjem loze ili smrcu.

  10. To se i dogodi.Svima postane dosadno na ovoj temi da obole od depresije i izvrse samoubistvo.Tako umiru, bezdetni i zatire im se loza.
    ..............................................
    Zelim da popijem kakao.

  11. I popijes ti tako kakao, mnogo ti se svidi pa das svojoj najboljoj drugarici da proba. I njoj se mnogo svidi pa ona kaze svim svojim drugaricama kako ti pravis odlican kakao, a one kazu svojim drugaricama. i tako ti do kraja zivota provedes vreme spremajuci kakao za drugarice i njihove drugarice, na kraju ti se toliko smuci,da ces pozeleti da se ubijes i da ti se zatre loza da vise niko ne bi doziveo kakao-pakao kao i ti, i proklinjes dan kada si uopste pozeleo da popijes kakao.

    ______________________________

    Hocu da umrem i da mi se zatre loza.

  12. Umireš i zatire ti se loza, a onda se ja i Azis useljavamo u tvoju kuću.
    ..................................................................
    Želim da moji neprijatelji pocrkaju.

  13. i svi pocrkaju a jedan ostane i pobije tebe i tvoje prijatelje,
    ....................................................................
    zelim nokiu n95

  14. Kupio si Nokiu N95, ali je neispravan, hibridan, i toliko zraci da ti je sprzio oba uveta.

    -Zelim da neko pospremi stan umesto mene.

  15. Dolazi u dvodnevnu posetu tvoja keva i shvatajuci da je rodila lenstinu, ipak sprema tvoj stan za tebe po ko zna koji put. Ovo utice na to da postanes razmazena, sto se negativno odrazava na tvoje skolovanje i posledicni status na socijalnoj lestvici. Jedino zanimanje koje ti preostaje je da budes sobarica u motelu kraj auto-puta, gde moras da do kraja zivota pospremas sobe za kamiondzijama i kurvama-autoputarama.

    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

    Zelim da se sagradi most bez kraja, most do moga zavicaja.

  16. Most se sagradjuje i postaje masovno posecen, nakposeceniji i ti mozes, konacno da posetis Serbiu i Serbia tebe...medjutim, buduci zbog prevelikog prometa, most se suvava i svi propadaju u bezdan...a pleme im se zatre.
    ..............................................................
    Zelim da popijem vocni jogurt i umrem...

  17. Popijes ti taj tvoj vocni jogurtic,seceru i nazalost umres:( a onda se neocekivano i bez ikakvog posebnog razloga pojavim JA i poljubim te dok ti lezis u svom kovcezicu i taj deo voca koji ti je zapeo u grlu iskasljes i OZIVIS!!!!kissss

    ---------------------------------------------------------------------
    Zelim da nikad ne zaspim..

  18. Nikada ne zaspiš i eksplodiraju ti, prvo očni nervi, izgubić moć negativne povratne sprege, eksplodira ti i mozak i umreš.
    ................................................................
    Želim da prestanem da žderem neumereno...

  19. prestanes da zderes neumereno i oslabis,povuces se u sebe,izgubis zelju za zivotom,padnes u depresiju i jedini spas nalazis u presecanju vena!
    ------------------------------------------------------------------
    zelim da se pojebem sa extra likom....

  20. И појебеш се самном... И ја будем толко добар, да не мореш да живиш без мене, ал ја те одјебем, и ти се рокнеш.
    ---------------------------------------
    Оћу четрес евра.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.