Prijava

аман бре, ако имаш текст или речи или тако нешто У ПОСТЕРУ, разумеш, по слици нешто пише. Иди види мој па ћеш да скапираш о чему причам.

Za ovo sam rekao da moraš otprilike da vidiš koja će da bude rezolucija..

A za tekst postera mislim da ima određen broj karaktera

leksi da nije malo licemerno da neko kome je hobi spemovanje foruma predlaze ovako nesto

pojedinačno kurac, pička, govno, sisa može
ali da ne može da se napišu neke složenice sa tim rečima - npr. pičkopaćenik, itd. ako studiraš programiranje, razumeš o čemu govorim

http://mojtv.hr/images/e2c754e0-5ffb-4d59-8ba5-28e83166fe5a.jpg

Спам се може спречити затворима и тамницама!

Pa ja ti kažem da može, to nije problem da se zabrani, ali ne nemoguće jer su nam riječi potrebne, ima bar 10 definicija u kojima se pominje riječ PIČKOPAĆENIK...
Sve riječi nam trebaju, shvati :)

leksi da nije malo licemerno da neko kome je hobi spemovanje foruma predlaze ovako nesto

Шта је бре лицемерно који је теби курац сад?
Коме је хоби спемовање форума, овом малом радојици? Откуд ја знам чиме се он бави и да ли спемује или не, мени ок делује, а ако је глупав предлог може то културније да му се каже.

Да се речи купују,мање би их било. Ударај катанац на ову тему.

shvati ti da ja oću da se zabrani da se piše da je MODERATOR GEJ, npr. to, kad me baš vučeš za jezik, TAKVE stvari da se NE MOGU napisati

ne, nije ovo fin način da prođem bez banovanja, nego primer

ju izvini utripovo sam nesto
predlog bezveze u svakom slucaju

Za ovo sam rekao da moraš otprilike da vidiš koja će da bude rezolucija..

Како отприлике да видим која резолуција да буде? Мислим ок, може да се отприлике нагађа како ће то изгледати, али ја предлажем, ако није ништа компликовано, да може одмах да се види, јер би користило.

A za tekst postera mislim da ima određen broj karaktera

Не знам да ли има, и мени се тај проблем није десио али повремено видим да се негде одсече део текста зато што не може да стане.

shvati ti da ja oću da se zabrani da se piše da je MODERATOR GEJ, npr. to, kad me baš vučeš za jezik, TAKVE stvari da se NE MOGU napisati

Да ли си кад видо Џимијеве постове? Како да не кажем да "Џими ти си геј!" леба ти твог насушног...

Иначе, спем се не може спречити, јер се увек нађе неко докон као ја да нешто напише где му није место.

gledam nesto pa mi se ucinilo ko da si ti otvorila temu izvini na prozivci jbg

shvati ti da ja oću da se zabrani da se piše da je MODERATOR GEJ, npr. to, kad me baš vučeš za jezik, TAKVE stvari da se NE MOGU napisati

Да ли си кад видо Џимијеве постове? Како да не кажем да "Џими ти си геј!" леба ти твог насушног...

Eto čovjek ti rekao...
Zašto ne bismo mogli da kažemo moderatoru da je gej?
Igraš li ti kantere? Mora da igraš, pa si to vidio na čatu, e zamisli da je to zabranjeno, ti nama ne bi mogao da objasniš što si htio da kažeš :p

Да ли си кад видо Џимијеве постове? Како да не кажем да "Џими ти си геј!" леба ти твог насушног...

Иначе, спем се не може спречити, јер се увек нађе неко докон као ја да нешто напише где му није место.

hahaha, jbg, probao sam da učinim stvari boljim, ali uvek će se naći neko ko će na neki način da izbegne zabrane itd

опуштено душане. Ионако ме дркају сви редом и с разлогом и без разлога и како ко стигне...

Молићу да ми се предлог размотри, да се прокоментарише или дода нешто, или ако постоји неслагање да се напише разлог сем оног да сам дупли налог, хвала

Eto čovjek ti rekao...
Zašto ne bismo mogli da kažemo moderatoru da je gej?
Igraš li ti kantere? Mora da igraš, pa si to vidio na čatu, e zamisli da je to zabranjeno, ti nama ne bi mogao da objasniš što si htio da kažeš :p

ne igram kanter

Ima tamo fora, da ako npr kažeš kurac kuurac kuraac itd automatski dobiješ gag (nemogućnost kucanja) na minut ili dva, a ono što iskucaš se ispiše kao /&$#/$.
To si ti mislio, ali je neizvodljivo jer nam jednostavno trebaju sve riječi, sve izvedenice, sve sintagme, pa čak i ta da je moderator peder

zivela sloboda govora
http://www.adriatek.com/wp-content/uploads/2010/02/katanac.jpg
uostalom ti sto prozivaju modove dobiju ban i gotova stvar

Ваља спамовати,то је лек за душу. Бан је мала цена таквог задовољства.