Prijava

Reka' sam gore da avion nema osjećanja, ali da ima i zaljubi se, vjerovatno ne bi imao muda da leti tako nisko... Vjerovatno ne bi rizikovao toliko samo radi ljubavi iako bi im možda bilo lijepo i bili bi zauvijek zajedno... I tako on svu ljubav uništi samo zato što ne smije da leti malo niže

I tako on svu ljubav uništi samo zato što ne smije da leti malo niže

smije ali trosi mnogo vise....

a i bilo bi kul da joj kaze " volim te sa sva 4 motora".

a i bilo bi kul da joj kaze " volim te sa sva 4 motora".

ili 'Da mi otkažu tri motora i dalje bi ovaj jedan radio samo za tebe'

I opet dolazimo do straha... To je najveća prepreka... Treba se usuditi, pokušati, pa šta bude...

Treba se usuditi, pokušati, pa šta bude

pokuso ja sinoc pa nista od zenidbe:P

nego sto se pCice i aviona tice meni je to realna pocija kao sto zakljucismo na predhodnoj strani, on spotrtista ona...km,km...

I opet dolazimo do straha... To je najveća prepreka... Treba se usuditi, pokušati, pa šta bude...

Neki ljudi imaju život nalik na ravnu liniju...

Nešto ovako ________________________________
Malo ulažu, malo dobijaju, ali i malo gube.

Dok je nekima život kao EKG, mnogo ulažu, mnogo gube, ali jednom moraju da dobiju, a dobiće puno tada...

Misliš da bi bilo vrijedno ljubavi da se avion spusti mnogo nisko iako rizikuje?

Ako mene pitaš, u ljubavi se ne može igrati na sigurno... Mislim da je vredno, da...

Stojim iza toga da ta veza ne bi bila odrziva, ali uspesne ljubavi se ne mere po duzini trajanja samo, vec i po intenzitetu. Moze se voleti vise u jednom danu nego za ceo zivot!
Moj savet je da avion pokusa, jer je i dobro za njega sto to nece dugo trajati. Verovatno ce se slupati, ali uzivace. Bice to neobicno iskustvo za njega. I bolje trenutna smrt nego lagano umiranje svakog dana! Eto! :)

Ako mene pitaš, u ljubavi se ne može igrati na sigurno... Mislim da je vredno, da...

E..... Neki igraju... ne shvataju da ljubav nije škola i posao, kao ovaj avion što misli...

Evo, i Mar se slaže da vredi pokušati :) I slažem se da je važniji intenzitet, nego dužina trajanja... A to što neki igraju, to je njihov problem, tako nikada neće biti zaista srećni...

ako je avion ozenjen avionicom mozda mu se ne isplati da rizikuje zbog veze koja ne moze trajati duze od par sekundi(ako mu ona udje u srce)...

E, SMarko nije naveo taj uslov... A pomenuo je ovog Supermena, on je takođe nebitan lik :)

ja mislim da nismo obradili samo supermen-avion relaciju....

I bolje trenutna smrt nego lagano umiranje svakog dana! Eto! :)

Hmm.... :)

E, SMarko nije naveo taj uslov... A pomenuo je ovog Supermena, on je takođe nebitan lik :)

Ma nije avion oženjen bre, svi su slobodni :)

Avion nije gej, tako da Supermen otpada :)) Bitni su ptica i avion :)

ako se avion zaljubi u pticu i greskom je ubije dok se spusta mora li nuzno da izvrsi samoubistvo?

Fokus može da bude na njima, eto zanemarićemo supermena sad :)

Nećemo sad razmišljati o samoubistvu :)

previse me ogranicavate, tako ne mogu da razradim teoriju.....

Ajde, nećemo te ograničavati, samo ti razradi teoriju...