Prijava

http://en.wikipedia.org/wiki/Polygraph
Procitaj pod Validity.
A Dzimi je samo navikao da se ljudi (ne samo milface) oko njega sami skinu kad vide njegovo hot telo, pa zato i ne shvata samu ideju silovanja.

Rodjak mi je radio na poligrafu. Rekao mi je da mašina može da pogeši, ali da on ne može. Kaže da su nekad rezultati bili toliko jasni da je mogao ruku da da za njihovu verodostojnost. Kada nisu jasni zgužvaju se i bace u djubar! Tad detektor nije pobedjen, samo nije bitan. Pobedjen je kad su rezultati apsolutno jasno pokazuju suprotno. to se retko dešava.

Džimi je bre budala, ali mu to dobro stoji. Zbog toga je car. Ne verujem da žene pizde zbog njegovog tela. Mislim da je pomalo masan.

Mislim da je pomalo masan.

To sam i ja pomislila! Ja sam tipovala na Homerovsku tibu!:)

Okej, reci nam da li je ono stvarno kao istina? Sa tako malo detalja i tako ... nerealno?

Detektor laži je gotovo nemoguće prevariti, na sudu nisu validan dokaz zbog statističke greške. Šačice ljudi koji su imali priliku da vežbaju na njima. Problem ga je prevariti i "na suvo", kad se zajebavaš sa njim, a ne kad možeš krivično da odgovaraš zbog laganja.

Ко је тебе лаго... То је нешто најлакше од справа да се превари...

Rekao mi je da mašina može da pogeši, ali da on ne može.

Да, управо, јер се истина добија тек када каже да је испитивање готово и жртва се опусти и тачно може да намести признање коме код оће. Јер се обично шатро каже да је готово, па онда крене да пита друге ствари.
Друга ствар, код свакога могу да наместим да је нешто лаж или истина ако користим полиграф. Играње људском физиологијом до жељеног одговора је невероватно лако.

Детектор лажи је ту да заплаши људе који не знају колико та справа ништа не ради док се искусни испитивач не нађе испред ње и не постави пирање на прави начин.

Да додам, знам о полиграфу доста јер планирам да направим свој сопствени за дипломски кад додђе на ред то. Смешно је колико је полиграф ретардирана ствар. Само што ћу да га правим мало другачије не бих ли добио валидније резултате (самом себи се смејем на ову изјаву).

јер планирам да направим свој сопствени за дипломски

Cero, lozis nas?!

En dotter to mi je suštinski i govorio. Da je bitan on, ispitivač, i da ako hoće istinu poligraf će mu je dati.

Pufnice bre, priča je golo govno nema veze sa pameću. Samo sumljam da klinka od 15, 16, 17 godina može da prevari poligraf i onoga koji sedi za njim. Zato sam uzeo da razglabam.

A koja je poenta onda ove teme? Da li moze neko od 15-17 godina da prevari poligraf? Naravno da ima slucajeva, ali su retki.

Nemamo dovoljno elemenata da raspravljamo da li je odluka da ide u zatvor dobra ili loša. Niti imamo podatke iz istrage, niti izjavu oštećene, niti izjavu navodnog silovatelja. Al' evo, ovako iz prikrajka: vadimo ovog momka iz zatvora tako što pokrenemo institut Actiones liberae in causa. Odosmo na uslovnu uz par zabrana i psihijatrijsko liječenje. Ćao, đaci. Naravno, ako ovaj ima da plati dovoljno pošto moramo podmazati i tužioca da se lakše nagodimo.... Makijavelistički.... :)

A što se tiče poligrafa: možeš prevariti poligraf ali ne možeš prevariti iskusnog inspektora....

Не ложим, већ је све уговорено.
А ако је добар испитивач полиграф му не треба. А полиграф је ту да би више уплашио народ.

Ја имам полиграф апликацију на мобилном. Нема појма :)

mislim da je autor tih redova nepismen. nigde zareza, rečenice bi i moja baba bolje složila a kad su učili gde se koristi veliko slovo nije bio na času.

da nije neka poruka u tim velikim slovima? šifrovano nešto?

nije nista izmisljeno...
Inace Motiv za laganje je bio Siromastvo
Ta devojka zivi sa majkom,Bez oca i siromasni su.

Inace svedoci?
Jedino ako Zele da ispitaju zidove,Steker i krevet o otme..

Ispitaju Vaginu
Ispitali.. Nasli uzorak Sperme koji govori da je od tog lika.

SKIPE IM NOV NIOD BOOUVIVZEA

Inace Motiv za laganje je bio Siromastvo

Како то тачно силовање обезбеђује социјалну сигурност?

da nije neka poruka u tim velikim slovima? šifrovano nešto?

Možda mu je ortak Brajant ili onaj ludak Džoi Barton.

Inače, priča je glupa kol'ko je šuplja. Četvorka iz srpskog, petca iz matematike, sve kul, još samo da se zove Tejlor i snimamo film.

Ispitaju Vaginu
Ispitali.. Nasli uzorak Sperme koji govori da je od tog lika.

Pa nije to kanta puna tovatne masti pa samo zavatiš. Ispitivanje je nešto drugo,

Hahahah, kakvi su stručnjaci, pendrekom bi džarali.

Znaci po vasem misljenju...
Prica netacna,Laz i Sci Fi?
Whatever Modovi Uradite Svoje.
Inace onaj lik sto se zalio na gramatiku i trazi poruku skrivenu u Tesktu...
Picka ti mater'na znas?
Sta ti ocekujes da na nekom tamo Forumu pisu sve lepo uredno?
Heh.
Losa zamisao
Molio vas igrajte neku drugu igricu