Prijava

Ćuti, mrmune.
Smaraju me ljudi koji preko četa raspravljaju o pravima pedera.
I smara me Mrmun što ne odgovara na temu nego oftopikuje. :)

Smaraš ti, Eušerpo, jer ne gledaš PVT :p

Mrmune, smaraš jer smaraš. :P

Gotivno se smarate :)))

A sad nam se i ti ubacuješ, a? E, pa, smorio si :)))))

Ja ne poznajem taj pojam. Mrzim kad se nešto dešava.

Razne tetke,babe i svekrve .. grrrrr

postojanje umnjaka... koji jos posteni zubi rastu punoletnim ljudima, pritom nicemu ne sluze, mnogo bole i insistiraju na tome da za njih nema dovoljno prostora pa moz da bras da l da se operises il da gledas kako ti krive sve ostale zube:(

premda, kad umnjaci prestanu da bole, naaaaajveci smor je rekurzivna prica na bilo kojem sajtu o tom istom sajtu i pojavama koje se na istom mogu uociti... ko se pronaso pronaso... a gore od toga ja sam prica nolajfera o nolajferima

У овом тренутку ме смарају казаљке на сату. И један убилачки настројен паун.

Hejteri na Youtube-u. -.-

smara me baba sa 1. sprata. Moja zgrada ima 4 sprata,pa zato nema lift (zbog cega bi imala, je l' te? ) . Živim na trećem. Stalno kad se penjem do svog stana ta baba (koja po ceo dan zuri kroz spijunku) izlazi i pita me pitanja tipa: jesi polozio ispite? Imas li devojku? i tako... Kad joj dodje sestra u posetu zajedno me posmatraju i onda sestra ove ludače izleće i pita me (obično) : A čiji si ti??? Ja: Mamin i tatin :P (crkni) Mada na sva pitanja se uglavnom smeskam,jer se bojim da kad bih poceo da se svadjam recima ne bi bilo kraja,a buduci da je baba u dobrim odnosima sa vlasnikom zgrade bio bih optužen,izbačen i ko zna sta jos. Često je u mislima psujem al dobro... otkucace i njoj zivotni sat jednog dana (nemojte pogresno da shvatite (nisam sadista i sl) ) ...

Smara me vlasnik kafica iz ulice.Odvalio bih ga prvom priliko od batina,al nekako mi ga zao u isto vreme.Indijanac....

Smara me preterivanje. Kao na primer, ovaj post genija.

Једна другарица....јбт зове ме кад лакира нокте, и тако би причала до бесвести.

Mene nista ne smara..Ja smaram druge.. xD