Prijava

mene smaraju žene koje mi se nabacuju....a ima ih mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo, mnogo....haahahahahhahaha
nije, realno, šta me sve smara, nema dovoljno velikog posta da sve ispišem.....

Proseratori i lazni intelektualci.

brata mi ja nisam ni skont'o da sam postovao na ovu temu.....

Profesor informatike. To je neprevazidjeno. -.-

samog sebe smaram

Мене смара Жикина шареница лололо

Moj dobri drugar Ricape. Fin je, dobar momak, ma na leba da ga mažeš i pospeš alevom...
Ali što davi!!! Zovem ga Kasandra, stalno reprizira istu priču.

Keva. Najgori smarač kojeg biste mogli da zamislite. I njena već čuvena izjava (ne samo njena) : "Šta će reći komšije?" Da izvinite, nabijem ja sve te jebene komšije na kurac, stoka seljačka koja nema šta da radi po ceo dan nego prate tuđe živote. Pa jedino me više od njih nervira i smara keva!

90% ljudi sa kojima radim.

Mene smara igra koju od milošte prozvah Smorovind.

Ženina koleginica, koja mi banjava u kuću nenajavljena, svaki drugi dan bez obzira na doba dana i davi istom pričom o nesrećnoj ljubavi.

Kolega sa faksa koji ponistava devetku na ispitu koji ja nekoliko rokova nisam mogla da polozim.

Mene smara igra koju od milošte prozvah Smorovind.

Јебемуматер, сад ми је добро... И не капирам зашто сви људи причају како та игра јебе...

Jebena birokratija i svi koji rade s druge strane šaltera. Jedini izuzetak je anđeo od žene koja radi u našoj studentskoj službi.

Пијани људи, када ја нисам пијан. И људи који се користе терминологијом којој не знају значење.

smara me oživljavanje starih smaračkih tema ololo

pa ja najvise smaram....