Prijava

Преправићу, мислила сам на смајлије на крају дефиниције, оне сугестивне смајлије...

А желим да буду овако:

Евровизија

Музичко такмичење на коме може да се пронађе готово све осим музике, у Европи је одавно постало спрдња. Зато нормален земље шаљу своје најгоре певаче, а Србија на жалост најбоље. Па нам се и ругају.

Пример: Дакле, толико кошта Косово. Једну победу на Евровизији?

Косовски Божури

Хор сирото експлоатисане деце са Косова. Сироте, не јер је ситуација у којој су тамо, таква каква је, већ зато што их сурово врбује Ивана Жигон и користи као мамце за покоју сузу, док њен вибрантни вокал пун страха рецитује најродољубивије и најкатарзичније песме. Зашто власти дозвољавају такву врсту експлоатације, остаје нејасно и зашто та помахнитала жена није ухапшена збох ширења немира. (без примера)

Сестре Ковач

Особе које су деведесетих снимиле две песме у Шпанији и то их је аутоматски учинило веома битним фактором. Деле музику на "нас" и "њих" иако се по квалитету музике не разликују много од "њих".

Пример: А Александра и нема неки глас да би га онолико форсирала, Није ни Мараја Кери, ни Алиша Киз.

Карамела

Први српски драг квин (и убедљиво, до данас најгори), познат по својим крајње лошим имперсонцијама домаћих фолк "дива" и школски пример нечега што пред камере није ни требало да буде пуштено. Остаће познат као "мушкарац" који је по количини увијања и афектирања и гестикулација, као и улизивања полу-распаднутим певачицама претекао одавно Бошка Јаковљевића.(без примера)

Слике (с)мора

Бесмислене и бесмислено досадне фотографије, које обично и немају везе са морем и зезањем, али је њихов власник убеђен да треба да их показује, сатима и по више пута:

Пример:
-Ово сам ја, приближавам се статуи националног хероја.
-Ово сам ја код статуе националног хероја.
-Ово сам ја на статуи националног хероја.
-Ово сам ја лево до статуе националног хероја.
-Ово сам ја заспала, а Миланче ме сликао.
-Ово сам ја опет заспала, а Миланче ме сликао.
-Ово сам ја опет заспала, а Миланче ме сликао.
-Ево га Миланче...
-Ово сам ја опет заспала.
-Ово сам ја опет заспала.
-Ово сам ја у брусу.
-Ово смо Миланче и ја на концерту Јелене Карлеуше у Будви.
-Ово смо Миланче, ја и Јелена Карлеуша.
-Ово смо Миланче и ја и чика који нам је испричао причу о постанку рибарског села.
-Ово је чика заспао.
-Ово је Миланче заспао.
-Ово сам ја заспала.
-Ово је Јелена Карлеуша заспала.
-Овај филм није успео.
-Ни овај...
-Ни овај...
-Ни овај...

48 сати свадба

Још једна емисија са шведског стола (контејенра) ријелити телевизије.

Тема: Огађивање српских обичаја као што су свадба и радост детета и породице;
Актери: Крезава девојка (обично већ трудна), снаје, шурњаје, стрине, јетрве, заове, прије, аскурђели, задушни родитељи...и наравно свињолики и наслини младожења и комшиница са својом чељади;
Медијум: Водитељка са мањком познавања граматике, дикције, харизме и смисла за хумор;
Поента: Каква црна поента! Погледати под актери;
Трајање: Требало би да је ограничено на 48 сати, али је уместо тога у недоглед, испрекидано повремено рекламама;
Квалитет: Глупост

Енергетски вампири

Појам који се односи на људе који не могу да буду срећни , н ииспуњени док некога не изнервирају. Када успеју, полако узимају позитивну енергију од жртве. Њихова равнотежа се поремети када не успеју да изведу жртву из такта и исисају јој енергију.

Eee.... ne može to tako. Ne možeš suštinski menjati definicije, ako su već za njih glasali. To onda nije ono čemu smo dali glas.

Piro je u pravu. Baš je zbog toga, pored mogućnosti brisanja definicije uklonjena i mogućnost izmene definicije.

Ово није суштинска промена, већ само за по неки детаљ. Такође, молио бих да се вас двојица, нити било која двојица не мешају у модераторски посао, будући очигледно...

Ne mešam se u moderatorski posao, nego komentarišem tvoju odluku.

ЈТУ, на првој страници ове теме лепо пише:

"Овде лепо постављајте све захтеве везане за ваше дефиниције, а односе се на едитовање дефиниција у смислу исправљања штампарских грешака, линкова и сл."

Значи, без обзира што ти сматраш да није суштинска промена, ипак је значајна промена... тако да нема измене...

Marijana, promijeni ovo: Sve vezano za Vukajliju
predlozi za unapređnja, obaveštenja, pitanja i odgovori ... .
Ovo "unapređnja". Sve mi upada u oči kad sam na forum. :)

Знам, и мени боде очи већ месецима, али то може само Каизен да одради :)

http://vukajlija.com/tapkanje-suprotnog-ramena/72776

Ovde umesto "potapšete o udaljenijem ramenu" treba da stoji "potapšete po udaljenijem ramenu".

Hvala, i sorry zbog cepidlačenja. :)

http://vukajlija.com/vazno-je-ucestvovati/65918

Пише спорстсменима, а треба спортсменима, а и почетно слово је мало
Хвала!

Draga Marijana, ako ti nije tesko i kad imas vremena, uradi ovo:
Predrag MIlinkovic mi zameni u Predrag Milinković, znaci u prezimenu ono I da bude malo, i na kraju nek "c" bude "ć".
Unapred hvala.

Marijana, molim te da izvršiš sledeće ispravke:
1)
u definiciji http://vukajlija.com/inventar-sranja/73487
u primeru, umesto:
Direktor:“Ono malom Miši, da kažeš da dođe po radnu knjižicu.”
treba da stoji:
Direktor:“Onom malom Miši, da kažeš da dođe po radnu knjižicu.”
2)
u definiciji http://vukajlija.com/kvaka-22/7863
umesto rečenice:
Pojam je pruzet iz istoimene kultne knjige Džozefa Helera.
treba da stoji:
Pojam je preuzet iz istoimene kultne knjige Džozefa Helera.

Unapred hvala.

Hvala ti Surovi. Imaš gajbu piva od mene :-D