Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ne razumem zašto neće da bude sa tobom samo zbog tvojih komentara ovde, glupost

  2. ALO KURVO AKO ČITAŠ OVO DAJ MRLJI PIČKE ILI VRATI ČOEKU PARE ŠTO TE JE IZVEO NA KAFU!

  3. ne razumem zasto zalis za zenom koja ne moze sama sebi da plati kafu kad hoce da te sutne.
    ko da oce zadnje sto mere da iskoristi.
    reci joj da je glupa i da ima ruznu ogradu na vikendici.

  4. Spuco mi lik novog službenog sparka odpozadi kombijem 150 km/h, 0.7 promila imao.
    Meni i kolegi skoro ništa al mi žao auta. Jedna budala manje na putu.

  5. ako ti je za utehu, nije htela da bude s tobom od samog starta

  6. Nemojt ljsdui tako stavrno je finwa

  7. možda se i uda za drugog

    ali zapamti mrljo

    VARAĆE MUŽA S TOBOM
    (il tebe s njim, zavisi kako gledaš na stvar)

  8. Nije nona reazroka izasla jebnem joij perpo

  9. NESTO SAM SMOREN, I PUKO SAM I DEAKTIVIRAO PRIFIL NA FBU I UZEO NEKU KNJIGU O MASINSTVU I POCEO DA CITAM, PUKO SAM

  10. Ne razumem nista, al ono je kul

  11. NESTO SAM SMOREN, I PUKO SAM I DEAKTIVIRAO PRIFIL NA FBU I UZEO NEKU KNJIGU O MASINSTVU I POCEO DA CITAM, PUKO SAM

    Rasni nećače
    Šta ti je Drug Raja radio na
    i
    z
    l
    e
    t
    u
    ?

  12. I UZEO NEKU KNJIGU O MASINSTVU
    UZEO NEKU KNJIGU O MASINSTVU
    NEKU KNJIGU O MASINSTVU
    KNJIGU O MASINSTVU
    O MASINSTVU
    MASINSTVU

    МАШИНСТВО!
    Баци то одмах и марш назад на Фејс! Ти ћеш мени машинство је кул!

  13. IZAŠAO SI NA DAN I PO VAN KUĆE I ODMA OĆEŠ DA ŠTREBAŠ

    koji si ti leek

  14. nešto se razjebalololo

  15. Osvanuo divan dan. Ptičice, sunce, priroda u svoj svojoj ljetnoj ljepoti konačno, društvo i ja zapucali na rijeku.
    Mene, otkako sam se probudila u 7, stomak k'o većem boli, neki grčevi, vam-tam, ali govneta ni za lijeka. Popijem tabletu protiv vodenastih govana (proljev je li), i zaputim se u nadi da će sve biti u redu. Međutim, negdje na sredini puta sam se ipak morala vratiti kući jer su bolovi postali nepodnošljivi. Auta sa društvom su se udaljavala, a ja sam ostala na čistini čekajući autobus da se vratim kući. Čekala sam ga pola sata.
    Sada se oni kupaju, roštiljaju, zabavljaju... A ja sjedim u sobi, pijem čaj, i dočekujem govna.
    Od svih dana, od svih nuspojava, od sve statistike, ja moram biti 1-10 u 10 000 slučajeva koja ima baš takve nuspojave na lijek. Da stvar bude gora, prekasno sam shvatila da je problem u tome, pa sam žegnula još jednu tabletu.
    Plače mi se.
    Još su rekli: "Daj nam karte da se možemo igrat" :'(

  16. zar devojke stvarno kenjaju? :O

  17. To ti nisu pravi prijatelji, pravi prijatelji smo ti mi, sa sajta!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.