Moram nekom da se izjadam :((

  1. Iako imas proliv, ja te i dalje volim!

  2. Kolegice sracemo zajedno i imacemo veliku karijeru!

  3. Malaks'o sam i imam temperaturu...vjerovatno mi presao virus od kolege s kojim sa cirko juce vops.
    Bem ti lebarnik zalizani!

  4. Heheh cirko vops, to novi izraz za blajvo mocugu

  5. ma nisam dijelio, pili u kaVani! svak iz svoje case!

  6. Lako je budalu zajebavati.
    Kako ti nije zao bolesnog cojeka zajebavati mjenjajuci postove!?

  7. Danas pošo da se objesim, i kad sam kačio štrik morao se popeti na gredu pod krovim, omakne mi se a noga bila omotana štrikom, kad sam se očeno ostao visiti ko betmen naglavačke, kad ga dođe viditi ona prepička kim besindžer. samo što je mene ćaća skidao

  8. Bar nemas temperaturu! Znas kako je to zajebano!?

  9. ajde đani kam ovam da pričamo... ozbiljno te pitam šta bilo

  10. озбиљно брате

  11. Kolegica

    Osvanuo divan dan. Ptičice, sunce, priroda u svoj svojoj ljetnoj ljepoti konačno, društvo i ja zapucali na rijeku.
    Mene, otkako sam se probudila u 7, stomak k'o većem boli, neki grčevi, vam-tam, ali govneta ni za lijeka. Popijem tabletu protiv vodenastih govana (proljev je li), i zaputim se u nadi da će sve biti u redu. Međutim, negdje na sredini puta sam se ipak morala vratiti kući jer su bolovi postali nepodnošljivi. Auta sa društvom su se udaljavala, a ja sam ostala na čistini čekajući autobus da se vratim kući. Čekala sam ga pola sata.
    Sada se oni kupaju, roštiljaju, zabavljaju... A ja sjedim u sobi, pijem čaj, i dočekujem govna.
    Od svih dana, od svih nuspojava, od sve statistike, ja moram biti 1-10 u 10 000 slučajeva koja ima baš takve nuspojave na lijek. Da stvar bude gora, prekasno sam shvatila da je problem u tome, pa sam žegnula još jednu tabletu.
    Plače mi se.
    Još su rekli: "Daj nam karte da se možemo igrat" :'(

    Vata fak did aj đast red.

  12. kako bre prebio? koju, vidru, natu?
    (ako me zajebavaš unapred te ranim s gomna)
    zašto?

  13. Kolegice dodji da seremo zajedno!

  14. ееее…

    не смем да причам о томе иначе трајни бан

    ја сам добро прошо, чак ни тужбу нисам добио

  15. aj pošalji pevete leba ti i svega ti
    brate al da si udarijo žensko, stvarno ne mogu da poverujem ali stvarno

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.