Moram nekom da se izjadam :((

  1. ma ne verujem al ono, aj baš da vidim šta će reći :)
    tek tada bih video koliko je duhovit

  2. зајебавам се, не бих никад дигао руку на женско

    ишутирао бих је ногама по ребрима хехехе курсаџије су шмешни

  3. nisam nikog prebila u skorije vrijeme, al ima kandidata

  4. de si drovi, šta ima u ju es ej?

  5. jeftine droge i alkohola i dobrih pičaka. da te ne lažem.
    šta ima u ns?

  6. svega toga i ovde, al mogu samo da gledam sa kandidom u crijevu i ženom na glavi :S skoro pa tužno...
    u kom si stejtu, dva drugara su isto otišla, šljakaju u masačusetsu, u hotelu nekom, kontam doći će u minusu lolo

  7. пошаљеш рибу у америке да заради неки кеш, да средите живот и све, и онда убрзо после тога сазнаш да је кренула да се опија, дрогира и сизерује са добрим пичкама... еј животе варалицо од мене си јачи

  8. jbg.. jače je bilo od mene.
    pa đe nađe kandidu, kukala ti majka?
    ja sam u kaliforniji, pišaj po sirotinji, doći ću i ja u minusu kako sam krenula

  9. bole te kurci, u LA il? el parlaš španski tamo lolo kalifornija najjača država na svetu, pozdrav švarca

  10. sat od LA, u santa barbari. ma raspad je, manja od novog sada, poslije 3 sedmice već sve iste ljude srećeš (al preljepo je, da ne lažem)
    samo španski parlam, engleski i ne koristim, niko ga i ne razumije
    a pošto je multikulturalni grad, da se tako izrazim, kad tračamo na srpskom, koristimo 4 izraza: tupsoni (za amere), pasuljdžije, kosooki i čamuge

  11. Ко су пасуљџије? Латиноси?

  12. Vidro, tu po Kaliforniji naokolo gledaš ženske, a nisi obišla Stanford, Berli i Gogolj. Ja bih tu prioritete obrnuo. Samo ka'em lolo Eh, Stanford. Eh, Gugl. ♥ :'( Dobro, svratio bih i na one ćevape u L.A. Sad sam i gladan. E, jebemga.

  13. Чуо сам за црнце, лубеницу и кфц, за ово нисам.

  14. de bolan, neam vremena sad, kad završim s poslom, onda ću obilazit'.
    ne gledam ženske, ružne su k'o kurac, samo što su zgodnjikave i lake, pa se sviđaju ovim našim momcima (mislim, ne moš ih krivit).
    inače, pretvorila sam se u avokado koliko ga jedem, ova kalifornija je raj što se tiče hrane, nema dalje

  15. samo što su zgodnjikave i lake

    Pa, dobro, ne bih baš ni ja žurio sa obilaženjem Stanforda i Gugla, nije zort lolo

  16. ahahahahahhahahaha, privlačniji je burger sa avokadom i slaninom! :D

  17. ja sam jednom dobio avokado.prvo sam gledao kako se jede,pa sam skontao da mi se ne svidja.nisam ga otvorio,nisam znao kako.mozda mi sada malo i zao sto nisam probao.

  18. Ima i na vukajliji jedan autor Advokado...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.