Moram nekom da se izjadam :((

  1. ''bices moja ili bozija'' Gnjatic Pedja

    ja stvarno primecujem svaki negativan detalj na ribama, sto u vezi fizickog izgleda, sto u vezi jeftine i neoriginal garderobe, al masnu kosu, ispucale krajeve ili promenu frizure nikad ne primetim...i bas mi bude drago kad me neka pita ''nisi mi nista rekao za novu frizuru??''...naravno da nisam jer pod 1. nisam primetio, a pod 2. kad malo bolje pogledam lose ti stoji

  2. ae svi mrš na ana.rs

  3. 'bices moja ili bozija'' Gnjatic Pedja

    Mađijo, el ima link do ove izjave?! Ali da baš Gnjatć kaže onim njegovim gnjatićevskim glasom. Zamišljam onog Miljana kako tim glasom se obraća Đovaku.

    naravno da nisam jer pod 1. nisam primetio, a pod 2. kad malo bolje pogledam lose ti stoji

    E, super onda. Nači ako se ošišam na kratko neče niko ni skontati dok ne kažem.

    ae svi mrš na ana.rs

    previshe smo mi otkacheni za njih xDDDDDD

  4. ae svi mrš na ana.rs

  5. a te price, masna kosa i ispucali krajevi...koga to od nas muskih zabole kurac realno

    Znaš ti šta ja nešto kontam, moj Pezosu - da ženske ustvari zaboleše neobrijana jaja da li ćemo mi da prokomentarišemo nešto suvislo ili da prdnemo. Da se ne lažemo, mi ne primetimo ni da li se ošišala a taman posla da li je šišanje vredelo pesto dinara ili pet iljada. Realno, to što smo mi procedili kroz zube tokom tri milisekunde na koliko je pogled bio skrenut sa čelzi-liverpul niti vredi po lule duvana niti je očekivano s nekim osobitim pretenzijama. Valjda mu dođe neki ritual jebemliga.

  6. Žene se sređuju zbog drugih žena, odavno apsolvirano.

  7. Dok se zena/devojka sredjuje imas vremena da juris druge picke.

  8. Žene se sređuju zbog drugih žena, odavno apsolvirano.

    Mhm, to je jedna od teorija, zvuči pomalo latentno homoseksualno al kad je to nama smetalo kod žena sve dok je mesta i za nas.

  9. A jebem ti sve, puče mi zub jebem te živote i sudbino, jebem ti život, ej Srbijo...

  10. Pakao, stavi češanj bijelog luka na bolnu tačku. Pomaže.

  11. nisam rešila nijedan od svojih problema, ali sam odradila prevode kojima je rok bio za sutra, so I got that going for me, which is nice....

  12. Sedim u društvu koje su me naterali da slušam Niklbek to im super. :-( Ništa Motorhead, neće ni Tromeđu.

  13. Ništa Motorhead, neće ni Tromeđu.

    Nevernici na sve strane moj Lukse.

  14. Famelija, zlo gore da bude. Greota ih bacati kroz prozor, gađati ih praznim limenkama piva eventualno rešenje. Dok se ne opamete.

  15. Natrpaj kamenja u limenke lolo

  16. Ma.. Moglo je biti i gore, Lukse. Na primer.. Jbg, ne mogu sad da se setim, ali sigurno da je moglo

    Elem, još jedna fejl epizoda "Humor u prodavnici".
    Račun 747 dinara, velim pirgavoj simpatičnoj kasirki: "Hehe, sedam-četri-sedam, hehe"
    Nije reagovala.
    Aviončitj mali

  17. Ali pirgitj majiiiii LOLOLO

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.