Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ima drugog sto posto!

  2. Dozhe, nitroglicerin sam trebovao ja zbog onog boldovanog.
    Hint: ne zbog charapa

  3. Kosmopolito, nevaspitana osobo, zašto mi ne odgovaraš na prijatno postavljeno pitanje?! Npr. Natnat u ovoj velikoj tugi i nevolji koja je zadesi opet stiže nekako da se kulturno zahvali na podršci ukazanoj.

    . oprosti, lukse, oprosti. poslaću ti broj fiksnog u pvt, pa ću sve da ti objasnim.

  4. Др Јанковић
    Добра вест: нашо сам ко је почео причу, у питању је осведочени жовла с којим су људи већ имали фрку, тако да скупљамо екипу и идемо евригоооо

    Krivični zakonik, član 138, stav 1:
    "Ко угрози сигурност неког лица претњом да ће напасти на живот или тело тог лица или њему блиског лица, казниће се затвором до три године."

  5. Jeri čuo si za viteštvo?

  6. Kad god čitam Kosmopolitine postove, zamislim Radmilu Živković aka Đildu kako izgovara, ne znam što.

  7. Posle pretećih pvt-ova koje dobih, napuštam sajt na nekoliko dana lolo

  8. Kosmo, daj Luksu Skajp, odraće ga stelefonom ako zove stabilni, roming je to

  9. Natnat

    Imam bezbojan lak, ali i mini suknju, a žica je krenula u četiri reda od butke i proširila se preko kolena, pa zavrnula u čizmu. I šta sad tu pomaže lak?

    Pozdrav. Moje ime je Galeb, predstavnik sam odeljenja za kontrolu kvaliteta fabrike čarapa "Udarnik" u stečaju. Bili bismo zahvalni ako biste ostavili informacije o modelu čarapa s kojima ste imali problem, kao i dvadesetak foto-uradaka radi bolje inspekcije.

  10. da slikam i ja svoje krompiriće?

  11. Bili klinari kući došli da rade neki "Projekat": urnisali su mi stanište jebote. Izvrnuli kavez sa hrčkom, pojeli 30+ čokoladnih bananica, rasturili igračke, kokice svuda unaokolo, jedan klinac samo što nije iskočio kroz prozor jbt.
    Odoše kući, ko da je prošlo 40 razbojnika-bizona.
    Huh!

  12. ko ti je kriv što ih hraniš, znaš da ih to uznemirava

  13. Човек је после два сата ноћу много спремнији да верује у духове него рецимо у два сата дању. А духови можда уопште не верују у људе, а ако и верују, можда су спремнији да верују у њих рецимо у једанаест пре подне. Мада можда, нема, ни људи, ни духови, не постоје. Или да, на различитим нивоима, не додирују се.

  14. Пошто се ова тема зове "Морам неком да се изјадам", а не "Морам да се изјадам аутору Bojan extream, који не капира шта пишем", продужи даље, Bojanе extream, и сети се да не вређаш људе без везе, поготово не оне који се јадају.

  15. asi uvredljiv e nemoj samo plakati

  16. Па да, управо су ми кренуле сузе, али суздржаћу их већ некако. Ајд сад, касно је... И у соби, на белом јастуку, и у шуми, покрај старог пањааааа...

  17. Vlade aj posalji neku golu sliku u inbox

  18. Evo, samo možda nećeš biti zadovoljan.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.