Moram nekom da se izjadam :((

  1. aahahhaahhahaahha sexy :d znao sam da cu iskamciti nesto zanimljivo od tebe

  2. Ali pomalo boli... Nego ajd, seksi je i zanimljivo.

  3. Kolko su počeli da smaraju ovi "novi komentatori", nači strašno. Zasednu i samo vrti jedno te isto, pa kao nešto troluju, samo zamaraju MySQL servera.
    A kad se samo setim kako smo nekad.. Okupimo se gugi, čegi, smorka... Komentarišemo uz pivo i grickalice i Srećne ljude, milina jedna, pustim par igara reči i dve-tri seksualne pošalice, sve onako fino, s mjerom. Eh.

  4. jeste, tako nekad bruce, aurora i ja, zlatna vremena. ovi sad pretresaju porodična stabla.

  5. ovi sad pretresaju porodična stabla.

    Pali smo na niske grane.

  6. nit pominju seks ni hranu... glupo skroz.

  7. Što je čovjek, a mora bit čovjek!

  8. Pozdrav za Vesnam, velikog boema i noćnu pticu.

  9. čemu tuga, vesnam, otvori dušu...

  10. Kosmopolita, ja sam mlada i slabo se snalazim ođe na svijetu. Ustvari snalazim se, ali to je borba. Treba li to tako?
    EDIT: Šaljem otpozdrav i osmjeh Dilanu.

  11. VESNAM OSTAWILA SI TEEBORA
    TOJE NE OPROSTIWO

  12. treba.

    Onda je lako. :)
    Tibor će meni da oprosti.

  13. Glupo pitanje: kako da se izjadam kad ovo nije privatno mesto za jadanje, može ovo čitati i osoba koja veze nema s Vukajlijom. I sad ja na primer odvikavam se od neke bolesti zavistnosti, a keva mi nanjušila nik, ili sam se negde izlanuo, i onda me stalkuje po društvenim mrežama sa duplih naloga, a nije ni znala jadna da sam zavisnik. Ako ovo čita, to će je smrviti... Mama, volim te, uprkos svemu!

  14. uprkos svemu i u inat svima!

  15. nema veze, sine, poslaće te majka na lečenje...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.