Moram nekom da se izjadam :((

  1. Valdemar.... Zaista nadimak koji je prelako pogoditi.

  2. Vlade, jesi stvarno zavisnik? i od čega?

  3. Tja, nemate pojma. Mama je tu samo primer. Jeste doduše glup izbor nika, ali fali mi jedna odabrana ili šliht da ga izmenim. Uostalom, nisam lud, viknuću do kraja sveta:
    :
    ϧϲϮϴЏҊҎғҙᴟẖṵẁḪṌҋгϡϠΙΣРщѰѭѯѪѻё!!!!!!

  4. Ali bilo bi ipak lakše kad bih mogao da se izjadam. Odoh na forum Krstarice, tamo me niko ne zna lično.

  5. Moja mama zna moj nik, stavise i ona me tako zove. Nemam tajni pred svojom mamom.

  6. Vlade, jesi stvarno zavisnik? i od čega?

    Od ljubavi :)
    I koječega.
    Ali mogao bih bez koječega, no bez ljubavi nikako.

  7. oh, onda delimo sličnu sudbu :(
    razumem te, druže...

  8. Jeste doduše glup izbor nika

    Uvijek može gore, pogledaj mene

  9. Hehe ti si noob imas broj u niku

  10. Jel ti to "1" godiste?

  11. Izvini, Rajderu, što ti ne odgovaram na PVT, ali tematika mi je sada toliko nebitna, nekako kao kad umirućem od žeđi postavljaš pitanje o brodogradnji... Napisaću, majke mi, al sad sam baš nešto, ono... Ne mogu da sklopim dve smislene.

  12. Valdemare slobodno ga oteraj u kurac kao odgovor na pvt, navikao je.

  13. Ma daj, pseto, nisam u tom fazonu, čovek me lepo pitao nešto, ja ne mogu da mu odgovorim sad, ni tad, ali što ne bih kad budem normalan?

  14. Nestaju mi trzalice, cesto. Znate ono kad trazite nesto odradjeno pa nabasate na nesto sto ste nekad trazili pa digli ruke? Ni tako ne mogu da ih nadjem. Sumnjam da mi devojka namerno baca trzalice. Inace sviram dosta pristojno.

  15. Kupi onaj držač za trzalice što se lepi na gitaru, pa stavljaj tamo.

  16. ili zalepi jednu na palac.

    ili ih potraži kod nje na skrivenim mestima, danas ta omladina to ludo sve pa bog

  17. zato je uvijek nosim rezervnu trzalicu u novčaniku. nikad se ne zna

  18. Opakliše me žene.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.