Moram nekom da se izjadam :((

  1. upustio se u dijalog :)

  2. nikad nećete naučiti.

  3. Izasao mi neki osip po tijelu izlgledam kao da su me komarci svega izujedali!

  4. nemoj da češeš, jajo.

  5. Tifus, pegavi, sad možeš i preko prokletija ka grčkoj. I pusti im drona jednog kad prolaziš.

  6. Pričam danas sam sa sobom. I, zabrinem se. Ma, nije to normalno bre, da tako pričam: skroz poprimih čačanski naglasak. Grozno bre. Čujem se lepo kako otežem onako ljančesterski, bloargh.

  7. Nije normalno sto pricas sam sa sobom ili sto pricas cacanskim naglaskom?

  8. Ma čačanskim. Nači odvratno, gora mi je ta seljanija od naglaska, nego zavrtanje ono paprikarsko

  9. to je leskovački sa paprikama. čačani valjaju krompir.

  10. ко је мењао флет кабл на мси лаптопу ни пакао му неће тешко пасти

  11. Opet jutros najdeblja baba u busu sela kraj mene. Ozbiljno, pa dokle više jeboga?! Pre nje dve dobre ženske uđoše jedna sede levo druga hoće da stoji. :'(

  12. looool i ja imam takav problem

  13. pet jutros najdeblja baba u busu sela kraj mene. Ozbiljno, pa dokle više jeboga?! Pre nje dve dobre ženske uđoše jedna sede levo druga hoće da stoji. :'(

    LOOOL

    Pravi je momenat da se počne nositi vukajlija kačket ili majica, i tako onim manje pronicliljivima staviti do znanja ko je bog humora a ko sluša viceve, koja je pička dobra za pušenje a sa kojom eventualno podeliti i ljubav.

  14. Koji parfem nosiš? Možda neki koji privlači babe.

  15. YeahBatch
    ко је мењао флет кабл на мси лаптопу ни пакао му неће тешко пасти

    Ovo verujem.
    Imao sam priliku da otvaram uporedo hp i msi laptop.
    Msi kao da je sklapao neko za svoju upotrebu, kladim se da dva lap topa nisu identično složeni jer je gomila stvari samo stavljena i ulepljena sa trakicma i sranjima, dok se kod hp-a zna red. Mnogo savesnije urađena unutrašnjost

  16. looool cara kompijuterash majstorishe

  17. LOOOOL

    Bitno je i dodati da tva laptopa koja sam otvarao su bila u kvaru, svakom je falio po neki kurac, jednom crkao displej i hard dok je drugom otišla matična pa sam hteo da vidim da nešto prebudžim.
    Međutim posle mene oba su završila u kontejneru.

    Ali retko dobiješ priliku da razvaljuješ dva lap topa, makar i pokvarena lolo

  18. Natnat

    Koji parfem nosiš? Možda neki koji privlači babe.

    Mirise k'o cek od penzije! :D

  19. оно је неки јебени садиста правио, сјебо сам данас кичму покушавајући да повежем оне тракице од тастатуре са матичном и опет ми не ради тачпед јер његову магистралу нисам добро повезао

    и џаба сам то све радио јер ипак није проблем у флет каблу, опет ми не укључује светло на екрану кад год палим лаптоп и не знам више стварно шта да радим са њим

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.