Moram nekom da se izjadam :((

  1. rekao mi Pani da moram da obrišem... izvini...

  2. Da, mogo bi i rasnog. On bar nekad i nesto zanimljivo napise. Mogo bi i busida...

  3. celte, reko ti je da mu polizes gluteus maksimus. nijesam strucan za te medicinske izraze ali se nadam da sam dobro prenio.

  4. A ko je taj veliki srbin inace, kakav je on faktor ovde?

  5. On bar nekad i nesto zanimljivo napise.

    volim ga ko da sam mu tetak
    al da se ne lažemo ;)

  6. granski sindikati bi pozdravili i oprost
    ovom proleterskom
    http://vukajlija.com/recnik/autori/287441

  7. Brus pokušava ovde da kaže da ga nisam opalio, nego da mi je samo izdrkao... :)

    Divi Gavajo, ja mu dajem dobronamerne medicinske savete, a on se žacnu ko nevina prvi put. Sreća pa ćeš mi trebati tamo negde kad diplomiraš inače bi te sad zvao na Trošarinu :)

  8. Odbanujte Ajaxa, iako je ban produzen na sopstveni zahtev

  9. Divi Gavajo, ja mu dajem dobronamerne medicinske savete, a on se žacnu ko nevina prvi put. Sreća pa ćeš mi trebati tamo negde kad diplomiraš inače bi te sad zvao na Trošarinu :)

    Ne bih ti dopustio ni hend džob da odradiš da te ne volim :))

  10. Miš za mačku, mačka za psa, pas za babu, baba za dedu, deda za Vejverejdera.

  11. Važno da je iz ljubavi bar prvi put :)

  12. Bruce
    Važno da je iz ljubavi bar prvi put :)

    Moram priznati, opet dobar spust. Budimir Trajković... :D
    Inače, ne ispričah ti, pitala me ona (moja zbog koje sam se jadao) - Ko ti je onaj na Č što ti stalno spušta? :D
    Slatko sam se usmejao:)

    Lord Zero
    Miš za mačku, mačka za psa, pas za babu, baba za dedu, deda za Vejverejdera.

    Oćeš da kažeš da je Brus deda? :o

  13. Pa reci curi, matori prdonja neki što stalno kenja po netu :)

  14. ма немој, променили сте правило пошто сте ми кењали два месеца јер сам превише надркан и осветољубљив, ја сам могао да толеришем да ми сују фамилију и свашта а сад се према мени неко опходи ко према нубари оној чекаоничарској

    мање костићуј агилни

  15. Čuj, pa bile su samo reči hvale :)
    uostalom, da mi ti ne komentarišeš, mislim da ne bih imao ni jedan komentar :D
    slao sam joj i snimak sa onog zadnjeg nastupa :)

  16. Sto mu ne banujete i ovaj dupli da ne smara vise

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.