Moram nekom da se izjadam :((

  1. A nije ti to to harperu, napisaću nešto večeras na izjutra baš da vidiš razliku.

  2. Hvala svima na udubljivanju u problematiku mog ljubavnog života!

  3. Šta kad se zaljubiš u nekog ko je trebao da bude samo pijana šema, a pri tom ni ne živi ovde. Pomozite ljudi, kako izbiti iz glave zaljubljenost, produktivnost mi je pala na nulu!!!!

    produktivnost mi je pala na nulu!!!!

    nulu!!!

    cekaj, jel ovo znaci da ti roditelji kuci ne jedu nista jer ti po ceo dan ne kuvas nista?

  4. ZALJUBLJENOST = izgovor lenjih feminiskinja da nista ne kuvaju

  5. chkavu, prepusti se osecanjima i nemoj biti srca kamena. tako je i moja vesna u pochetku bila stegnuta, dok nije shvatila da gajim iskrena osecanja prema njoj. pijana shema je pijana shema, ali zhivot pishe romane i mozhda se iza te bezvezne pijane sheme krije romansa iz bajke.

  6. ckavu,moj podrum je fino mesto...ima cak i deratizaciju protiv miseva,a ponekad dozvoljavam da se otvori prozor

  7. Ckavu, zajebi to. Prevarice te sa najboljom dugarucom u ol-ovom podrumu. I da znas da ti je om do sada sto posto vec pljunuo u kiflu.

    Ili postani domacica ili kurva pa zaradi neku lovu kad se vec satires od kurca.

  8. Grlo me boli i opeko sam jezik

  9. Umreo mi je gif :'(

  10. Došao sam kući i shvatio da nemam ništa za klopu, kao ni love do petka.
    U frižideru srećom bio karton jaja. Imao ssm nameru da ih sve utrošim u jednoj dobroj kajgani. Medjutim, 6. je bilo mućak, ali je dospelo u smešu...

    Sad mi ostaje da vršim fotosintezu i previjam od bolova u praznim crevima...

  11. Ckavu, opušteno odjebi svaku mogućnost da će se to desiti, biće lakše ako se razočaraš, biće ti super ako se šta desi.

    Vejve, zajmi pare od nekoga.

  12. pa koliki si ti ako jedes kajganu od 6 jaja xD hahaha

  13. Nisi razumeo, jeden od 10, al sam 6 morao da bacim :'((

    Andrej Arlovski (naš) gradja :)

  14. P.S. Samo što sam lepši

  15. кога заболе курчина што немаш шта да једеш, иди ради нешто прекини да се гребеш од родитеља поуу

  16. Iscimaj dzelu dzela kuva svaki dan

  17. Dokurčilo mi da se pravim fin. Posvađao sam se s bičarkom....

  18. realno, odakle ljudima tolko para da šalju decu u bege da žive i iznajmljuju stanove a da deca ništa ne rade, oduvijek sam se pitao

  19. Kako otkud, prodaš prase, prodaš tele... ma pusti, još im jeftinije nego da se vrzmaju oko kuće i prave štetu.

  20. ma jes prase tele, te priče postoje možda u serijama radoša bajića, ja pitam ozbiljno. otkud?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.