Moram nekom da se izjadam :((

  1. Daj adrese :-D da se lečim.
    Za mene nisu djeca.

  2. ma deca, '89 godište...

    sta deca, to sad po 25 god ima, taman.
    jel tacno da se u nocnoj smeni od dosade doktori i sestre jebu non stop? ja bi, da sam doktor.

  3. Ja gledam ko je ona lujka jutos u busu?!
    :D

  4. zavisi gde, celte. urgentna medicina ima najviše kurvaluka, šok soba i hitna hirurška... najmanje se jebu na infektivnom i dermatologiji...ja imam samo jednu doktorku, još 5 sestara i 7 negovateljica, tako da...

  5. ma deca, '89 godište...

    Ništa onda, moraću kad dođem da vidim neku malo stariju onda...

  6. imam jednu negovateljicu, '70. luda ko konj, tvoj kalibar...

  7. dogovorićemo se...

  8. Kako mene taj neki kurvaluk uvek maši kao da sam najstražnji. :'-(

  9. Kosmo, celtov post me zaintrigirao te stoga da te pitam:
    Čega treba da budem doktor da bi prco najviše?

  10. Ekonomije Bokseru, ali da se zaposliš na Unionu.

  11. jedino mi krivo sto nisam doktor je sto bi (sve zene su kurve) mogao da gledam gomilu sestri kako su bose u onim klompama + sto bi verovatno nekad imao i seks sa nekom od njih

  12. zavisi gde, celte. urgentna medicina ima najviše kurvaluka, šok soba i hitna hirurška... najmanje se jebu na infektivnom i dermatologiji...ja imam samo jednu doktorku, još 5 sestara i 7 negovateljica, tako da...

    kul, zanimljiv podatak. valjda ovi na urgentnom i hitnom non stop gledaju unakazene ljude, pa kapiraju kratak zivot, svasta moz da mi se desi sutra, aj bolje da navalim ovu kosmopolitu jos danas, sutra mozda i ja zavrsim na urgentnom :)

  13. najmanje se jebu na infektivnom i dermatologiji

    Verovatno profesionalna deformacija, infektivci se instinktivno plaše zaraze bilo koje vrste pa izbegavaju telesni kontakt što je više moguće.

  14. Bruse znaš da sam ekonomista, al nema pičke otoga...

  15. Još jedno - svastika mi na internoj radi, gde je to na skali orjentaciono da znam kojim očima da je gledam? :-D

  16. Nema na tom nivou, moraš doktorirati, onda kreće jebačina.

  17. Još jedno - svastika mi na internoj radi, gde je to na skali orjentaciono da znam kojim očima da je gledam? :-D

    pa, to su ovi sto su daj danas da jebem, mozda umrem sutra.

    mada, ne bi se igrao ja sa svastikom, moz to opasno da bude (hnjonjonjo kakva igra reci al sam duhovit jebem ti lebac)

  18. Lukse ako do sad nisi skontao kojim očima treba da gledaš svastiku do kurca onda.

  19. gledaaaj je nekim drugim ocima...upravo onako kako ne treba....u njoj je vojvodina zaspala.....sto izvora, nigde obala

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.