Moram nekom da se izjadam :((

  1. Блејање у комп, дакле?
    Јебено млого јебено.

  2. Jeste, brat moj, a radim na dokumentima iz 1945.

  3. Сереш, јбт леб.
    Твоје су паре. :п хД

  4. Velika mrsna pravoslavna kafa
    Malo razmrdavanja u mestu
    I podsećaj se da je petak

  5. Meni kad se spava, pomaže mi jedino da spavam.

  6. ja sam odradio hitne poslove i vratio se kući, jučerašnji pasulj i ja se nismo složili kako treba, porota još donosi konačnu odluku...

  7. VanGoga
    Jok, al unosim podatke.

    Jeste, brat moj, a radim na dokumentima iz 1945.

    Boskic? Da li zna cika Djordje sta radis?

  8. Pogrešio si Gugi, Goga je čika Đorđe :)

  9. AAHHAHAHAHAHAHA, Bata je Bata, I stand corrected :)

  10. Oće mod da pogreši jednom, ali ne sto puta.

  11. Jao, nakostreši mi se kičma kad čujem za "arhivatore" , motokultivatoree...
    a kad krene ono "ništa se ne radi u tim firmama..." ondak samo kolutnem očima i ostavim spodobe u blaženim neznanju.
    :)

  12. a realno, to bi sve trebalo digitalizovati i reciklirati, a posle možemo napisati i novu istoriju, lepšu :)

  13. Jes de, pa da hakleri upadnu pa promjene?

  14. Jeste, brat moj, a radim na dokumentima iz 1945.

    Jeben posao, selio sam jedared neku arhivu iz četres pete, potrovala se čitava ekipa mišjim govnima.

  15. Nek istorija ostane tamo i de joj je mesto. A sad svako svoju ličnu neka napravi najlepšijom što može. Kad vidim kakva mi dokumentacija prođe kroz ruke-ne možeš ravnodušan da ostaneš.

  16. To jeste, mišja govna su ostrog za materijal iz tih arhiva (da prosti sveti Vasilije).

  17. Kod nas nema mišijih gomana, mi smo čisti ljudi :) Mi spasavamo arhivsku građu (vadimo je iz nji') i čuvamo!

  18. Bruce

    AAHHAHAHAHAHAHA, Bata je Bata, I stand corrected :)

    Ja imam duzi staz vodje i treba gugija da mesate samnom a ne drukce ovako obrnuto!1

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.