Moram nekom da se izjadam :((

  1. Onda me pusti da kukam.

  2. Tidro ajde na okupljanje da te pustim da Provu oboriš ruku.

  3. Не кукај, Видро, него памти и учи. Једног дана ћеш и ти бити газдарица кафане и због тебе ће други кукати.

  4. A posle će da ti pevamo gazdarice srce kiša pada napolju eheheh

  5. Napuni case djevojko lijepa da se junaci napiju
    ne zali vina ljepoto moja za nasu staru druzinu

  6. Dođi iti bjela vilo
    noćas ne zatvaraj
    snama flaše
    snama dušu
    noOooOćas otvaraj

  7. Evo, Vidro, ja te poštujem, da ne kažeš da neće muški da stanu na tvoju stranu. Ne daj da ti naruše integritet ličnosti.

  8. Hvala. Kafana je zlo.

  9. у је, толико је лоше да немаш времена ни да цео дан дркаш телефон на послу

  10. Tidro, imam ja jednog gazdu kafane, 24 godine, malo pokrupan ali nežan lik. Bogata kuća, sin jedinac, ćurani po trie's kila. Ženio bi se, al' ako si kućevna i voliš decu.

  11. Bruse odakle našem dragom autoru (Jebač) kafana?

  12. Slika u pvt? Marko, radije bih se ubijala od posla nego trpila pijane matorce koji misle da ikoga zanima njihova priča.

  13. чекај јел мислиш да икога занима ова твоја прича

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.