Moram nekom da se izjadam :((

  1. lemaja

    lol

    Loj na turskom smeh je

  2. momak bre, Nato, Lala - malo se gica kad mu nudim Bosanku, al' da vidi Vidru prod'o bi svu zemlju da je dobije :)

  3. čekaj tidro, si se ti već vratila iz amerike?

    edit: ts, ljoj.

  4. A vratila se, spickala sve pare na droge alkohol i odjecu, sad preživljavam ovdje nekako

  5. Ja ti lepo nudim priliku, imala bi svoju kafanu, a ja bi pio za džabe dok god ste u braku. Jedino što bi morala da mu rodiš jednog sina, posle te ne bi forsir'o.

  6. I Marko, ja ne pričam ni sa kim, vidiš da drkam telefon 99% vremena

  7. Mislim da je ovo pravi trenutak za citiranje naših mudrih, starih predaka: "Nikada ne veruj bosanki koja studira u Novom Sad a pritom konobariše, neš se leba najesti od toga".

  8. vidi što me ignoriše, tačno ću mu otkazati i naći neku Somborku..

  9. Hahahahhahahaha, ne ignorišem, nego, znaš da sam skeptična prema vojvodjanima

  10. Ovom je jedna baba Bosanka, zato je on malo skeptičan prema Bosankama :)

  11. e pa ako si pare spičkala, nemoj sad da se žališ. a uvek možeš i da skockaš pičku pa da zaradiš još.
    xd

  12. Umesto da je kupila jednu garniseru i sad da živi od rente...

  13. Hahahahahahah, e jebiga, lemajo, lijena sam za toga, samo volim da kukam generalno

  14. pa znam da voliš da kukaš.

    elem, za razliku od vaših trivijalnih problema, ja imam ozbiljan problem. kupila sam danas neku bluzu (crna sa žutim smajlićima), jer nemam šta da obučem za okupljanje (kao i obično), ali je nisam probala jer je bila gužva pa sam je samo kupila, mislivši da će mi lepo stajati jer se do sada nebrojeno puta desilo da uzmem nešto bez probanja i super mi stoji. ali sad kad sam došla kući i probala - uuuužasno mi stoji. i sad ću morati ili da se cimam ponovo do ušća ovih dana da je zamenim (a mrzi me), ili da je jednostavno nekom poklonim, ali ne znam kome, nijednoj mojoj drugarici nije rođendan uskoro, a već imam planove šta ću da im uzmem za novaka... saću duzmem i padnem u depru, majkemi....

  15. Možeš se izraziti u sexualnim odnosima.

  16. lol, bilo sniženje, znači: ovlaš poljubac u ugao usne... npr...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.