Moram nekom da se izjadam :((

  1. ne treba nositi te fensi telefone.moras ga cuvas k'o odojce.da ne nakaci neki virus,baterija traje 15 minuta.jos kada ga izgubis,places danima jer kosta k'o svetog petra kajgana.im'o ja neki od tih fensijih.dobio na poklon.kupili ljudi ajfon,meni dadose neki eldzi.koristio 2 dana i zahvalio se.kazu mi da novi takav kosta 150 jevreja.ja ga ne bi ni za 150 forinti kupio.nasao ja moju nokiju,baterija vecno traje,dobar zvuk,mogu gledam rezultate.ako ispadne,pokupim ga,malo ocistim i to je to.ne njakam ga u fotroli nekoj.

  2. i ne mogu amerikanci da te prisluškuju harpom, zato ja nosim ovaj samsung što ni cigani neće da ukradu :)

  3. океј, онда Ћао Мала Видро :)

  4. ne moram njihove efbijajovske aplikacije da skidam ;) ja cekam da me kustos nekog muzeja nazove da pita da li sam zainteresovan da im doniram telefon.

  5. Ćao, fejzbukmanijače :)

  6. Напиши ми то на ћирилици молим те

    Ћао, Фејзбукманијаче :)

    Ево ти да копираш ако те мрзи да мењаш

  7. Ћао, Фејзбукманијаче :)

  8. Фејсбук ми обрисо све поруке, како сад да нађем ону рибу која ми је слала сисе у инбокс? :/

  9. Jankovic, da nije ta riba Kristina?

    Imas da preuzmes rezevrnu kopiju podataka.
    Medju koima su i poruke.

  10. Нооо, има једна боља

  11. throws bag of attention

  12. Imas li odnje?
    Ako imas daj.

  13. Ajoj ljudi moji, evo gleda sam Titanik jope, da nije keva gledala u dnevnoj sa mnom kunem vam se da bi plaka ka pička

  14. Девојка која је била 5,0 кроз цело школовање ме питала да ли су Мађари и Угри исти народ

  15. па јел јесу?

  16. и који си ти просек имао?

  17. Јесу јебеш им мајку
    био сам и ја одликаш ;), до средње јебеш јој мајку

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.