Moram nekom da se izjadam :((

  1. Jebeni mamurluk. Ne znam je l za jadanje ili pohvalu, nego odem sinoć sa onog koncerta godine (na kom sam zaspala usred goblina) u grad, jebenim taksijem, i u po puta do nekog kafića skontam da mi nema telefona. Pa sjest i plakat. I trci do jebenog grila sa girosa, trči ovamo, trči onamo, nema. A neam broj tog taksija, i sad, ganjaj ljude posred laze teleckog je l ko zna broj i naiđemo na nekog lika, dade nam broj, zovi, smaraj, tamo vamo, ona zena sto je dispečer me kulira i ja smaram i smaram i smaram, kad kae našao je taksista tel, saće ga donijet. Najgore od svega je što sam uspjela da se otrijeznim u tih pola sata traganja za telefonom :(

  2. ау брате шта ћеш сад

  3. што га не изгуби мало раније да ме не смараш предебилним порукама

  4. Ahahahahahhahahahah izviiiiiiniiii, sve sam redom smarala :(((

  5. Davo krv sašio se od tri piva ko pička htio u kafani pelet drobiti u mlijeko

  6. podajte mi lubenice

  7. Ко још иде на концерт године осим плебса који неће да је плебс лололол

  8. Vidra nije plebs, Vidra je nobl.

  9. Brate, sta fali, malo se iskačeš, napiješ...

  10. Kakav ti je to ton?!

  11. Искачем се ја за мање паре кад паралелно одврнемо Шебу Бају Малог и Malevolent Creation са смартфонова усред Дунавског парка, опа бато

  12. гди си ти видела "тон" хе хе

  13. Brate, sta fali

    Telefon?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.