Moram nekom da se izjadam :((

  1. ахааахаахаахаахааха јеби га, она ме вазда занимала

  2. Na okretnici u Ustaničkoj čekah pedesetku 38 minuta, kao da se okreće boing a ne setra majku im jebem

    I nafatala me ridžovanka neki dan bez validirane karte, traži 2000. Okle mene 2000 jebotepasludi, piši nalog, kome - DODIKU, NAPRAVITE SPECIJALNE I PARALELNE VEZE ZA BOSANCE KOJI SE VOZE PO BEOGRADIMA PA DA NAM MOŽETE SLATI KAZNE I PREKO DRINE pustila me i rekla da sam lud dečko. Kurac sam ja lud, ne možeš mi ništa.

  3. ахаахаахаахахахаххаахаахаа победа

  4. Скочко фура Сафета Исовића на аватару. Хехе

  5. Vjever'ce, ti furaš Bulatovića, i nešto zboriš Skočku za avatar :-)

  6. U 10 dana dva moderatora me "otpratila".
    Bojim se da će treći biti koban. :((

  7. Prošlo je skoro dva dana od okupljanja, a Agi mi još ništa nije odabrao :(

  8. Polako, Agi je spor, ali dostižan, siguran sam da te ima u svom velikom planu, ne brini. I pozdravi baku <3

  9. Pozdravlja i ona tebe prijatelju, šalje ti tople mekane poydrave. Sve najbolje druye.

  10. Сount Zero
    U 10 dana dva moderatora me "otpratila".
    Bojim se da će treći biti koban. :((

    Jer smo omnipotentni, pa svakako čitamo sve. Tebi ta cifra ništa ne znači, procenili smo.

    Shomy23
    Prošlo je skoro dva dana od okupljanja, a Agi mi još ništa nije odabrao :(

    VOS je namenjen odabiračkim dogovorima, ovde je bilo isuviše alkohola, trebalo je da me navataš dok mi je telefon bio u rukama.

    (podseti me)

    (šalim se)

    (podseti me)

  11. Jesi dono tobleronu i zašto nisi?

  12. Ne odabiraj mu nista, obrisi mu detinjstvo da ne moze na cet haha

  13. Jesi dono tobleronu i zašto nisi?

    Poneo sam im ćevape leskovačke, ali ogladneo usput i...jbg...

  14. sh nemoj da neljut si sa odabranom trazenjem i to

  15. Toliko mi je mali kurac da kad kenjam i izvršavam uzročnoposledničnu radnju pišanja dešava se da pišam strejt to onaj procep između daske i šolje i dalje se paskalovim zakonima ta mokraća sliva na pod niz šolju. :((( dakle em mi je tuki mali em mi wc smrdi na ustajalu pišaćku, moraću da menjam stan :(((

  16. sh nemoj da neljut si sa odabranom trazenjem i to

    lololol

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.