Moram nekom da se izjadam :((

  1. Au Dzelo, Smorena stvarno mi je zao. Jebiga.

    Hvala na podršci. ♥

    A mi ovde mislimo da se smorena odvaljuje od učenja. Jel nisi imala od koga da zajmiš za put?

    Učila sam bila do 22. pošto su mi odlagali ispit sto puta, međutim više sam bila pod stresom kad mi je mama javila. Ne toliko zbog tih para, nego zato što je i ona žena bolesna i tada se toliko nervirala, a ja nisam mogla da dođem, prvo zbog snega, posle zbog hladnoće jer nije imala para da mi ugreje sobu, a imaju tačno tri kreveta u sobama što se greju-bratovoj i njihovoj. Tako da nije bilo šanse da dođem. Sad sam se javila, ali mama kaže da joj je mnogo da nas tu sve hrani. Da se vratim pitanju: nisam uzajmljivala, ostaću u BG, sad mi je ionako ponovo počeo semestar. Krpim se nekako šta da kažem. Nisam imala ni net... Bitno da se sad malo smirila mama, tata se nije toliko sekirao, ali ona jadna jako pošto im je ona izdala stan. :/

    Inače, đubre su bile neke GROZNE stvari, koliko sam skontala, oni su likovi kojima mi nismo bili prve ovce. Neki beli cigani, uzimaju stare stvari iz inostranstva i onda kao ovde preprodaju. Nači bila je tona nekih govana, brat mi poslao sliku koliko su poizbacivali... Zajebali nas za vek vekova, đubrad su neumorno trošila i struju i grejanje, za četiri meseca, četiri i po preko hiljadu evra da ti nabiju.... Nemam reči. A platili su prvi mesec kominalije i kiriju kad smo proveravali, posle nisu plaćali komunalije, ali jesu kiriju, tek kad su zakasnili sa kirijom, tata se setioda proveri da li su platili račune, verovao im na rek, rek'o ima ženu i dete, valjda je pošten. Ali trt. Čak je napravio i lažnu ispravu za posao. :)

    Džela

    Užas, stvarno mi je žao, užasno. hugs

  2. Au Smorena, kakve stoke sve ima, to je strašno. Bilo je isto tako jedno 2-3 slučaja kod mog ćaleta, samo na svu sreću to je bila neka sitna kinta, a on je čovek jako oprezan i odmah proveri da li su platili račune. Nema, jedna od najgorih stvari je to iznajmljivanje stanova. Ljudi nemaju za 'leba a u takvoj situaciji jako retko ćeš naći nekog poštenog. Doduše, nije loša fora iznajmljivanje većih stanova jer tu odmah vidiš da ako neko može da priušti za takav stan, sigurno ti neće praviti probleme oko komunalija. Mada, Srbija je ovo, ne treba se zavaravati, ima i toga sigurno. :) No, kad sam već ovde, aj da se izjadam: gotovo sigurno ću roknuti godinu.

  3. Joj smorena, bogte, stvarno mi je zao :(((
    Ako treba bilo sta, pa makar i da pricas sa nekim, tu sam :) i ja sam u Beogradu, pa sta god da zatreba, javi se, slobodno :* <3

  4. hahahahahha. volim dobre zivotne price

  5. Мени је мало неукусно овде причати о личним трагедијама и свему томе. Ако некоме треба туђе мишљење или савет као Луксу ок, али људи, немојте са тим трагедијама. Исти курац као стављање рип статуса на Фејсу. Нема неке сврхе, а и то што делите, делиш са људима за које те боли курац. Ајд' живните мало. Много црно постаде. Једно је спрдање са својим фејловима и "кобајаги" јадање, а друго је ово. Јебеммуматер, попричајте са неким ко вам значи о томе.

    Опет кажем, једно је кад вам треба савет неутралних људи, а друго је ово.

    Луксе, мој савет је да чуваш здравље. Немој да се сјебеш због вештице. Тим ништа нећеш урадити. А веруј ми, у мањој фирми можеш можда и више да напредујеш. Па ко зна шта ће бити за пар година. Временом ће ти и плата доћи.

  6. Мени је мало неукусно овде причати о личним трагедијама и свему томе. Ако некоме треба туђе мишљење или савет као Луксу ок, али људи, немојте са тим трагедијама. Исти курац као стављање рип статуса на Фејсу.

    RIP Lukse.

  7. On topic, Lukse, prijatelju, nema tu prave dileme - moras ici za kintom. Plus sto se nikad ne zna kako ce se situacija razvijati, matora moze da ode negde, a mozes i ti u medjuvremenu promeniti posao - a dotad ces biti koliko-toliko situiraniji. Ako se bas nista ne promeni, a situacija bude neizdrziva, matora moze nastradati u bizarnoj saobracajnoj nesreci, ako me razumes ;)

  8. Luks Učitelj
    Aupičkumaterinu, kad sam bio dete i mislio da odrastanje nosi samo redovan seks i samostalnost, ovaj deo pizdarije sam skoro skoz izostavio iz jednačine.

    Zato bih se ja MILION godina vratio na faks... Duhom sam 10 godina mlađi, dakle na faksu sam!:-)

    Vidim bre ovde postaje ozbiljno, leukemije, vešanja, dugovi, tablete... Jednom kad uđete u crni krug , ako se ne borite, tonete sve dublje. Koliko god nešto loše bilo morate tražiti pozitivu u tome. Ako očajavate odoste na dno. Dakle drage moje kolege, i kad vas život gazi osmeh na lice. Jednom mora da svane.

  9. Hvala Spavki. :D

    Мени је мало неукусно овде причати о личним трагедијама и свему томе. Ако некоме треба туђе мишљење или савет као Луксу ок, али људи, немојте са тим трагедијама. Исти курац као стављање рип статуса на Фејсу.

    E, a ja baš zato i kačim ovde. Jer ovi što se jadaju (sem nekoliko likova koje znam i lično), me i ne poznavaju. :) Mislim da mi je čak i lakše kad ovde ispišem, pardon iskukam se i onda neko uputi savet, neko kaže da mu je žao, neko kvalitetno istroluje, ili se pojavi ♥Elek i kaže ''grrrr'' ili ispriča tragičnu životnu priču malog dečaka sa ulice u Namibiji. I stvarno bude čoveku lakše, bar meni. Kad pričaš sa ljudima koji te znaju, nekad i razgovaraš sa rezervom, ovde opuštencija. I nema onog ''jao, znam kako ti je'' i ta sranja. :D

    Исти курац као стављање рип статуса на Фејсу.

    Uh, to je stvarno grozno. Na Fejsu mislim da je glupo kukati, valjda zato što su tu prijatelji ljudi koje viđam i poznajem, to mi baš jadno. Jadno je i ovo na Vukajliji, ali jbg, stvarno mi smešnije ovde da kukam nego nekom da žuljam rame. Sad, naravno to sve zavisi od osobe. :)

    Dakle drage moje kolege, i kad vas život gazi osmeh na lice. Jednom mora da svane.

    E, komšo, listam sad raspored, da te ubacim jedan dan u posetu. :P

  10. Зајебали су тако комшиницу моје бабе за једно 6000 динара на причу да су јој грешком платили комуналије...

  11. Зајебали су тако комшиницу моје бабе за једно 6000 динара на причу да су јој грешком платили комуналије...

    Hahahahahaha, Trišo, kralju. :) Dodaj na to još jedno 97 000-100 000 i eto ti našeg zajeba. ;)

  12. Dodaj na to još jedno 97 000-100 000 i eto ti našeg zajeba. ;)

    Добро ви сте победили, ти си само рекла да 'оћеш неку причу о дечаку из Намибије па се ја сетио овог :)

  13. ти си само рекла да 'оћеш неку причу о дечаку из Намибије па се ја сетио овог :)

    Hahahahahahaha! To je obično Elekov stil. :D On krene sa mnogo gorom pričom od navedene, a ti sa mnogo boljom. Mislim da mi se to i više sviđa. Bar se pošteno nasmejem. A ne znam gde ode dečak iz Namibije. Poslednji put kad smo o njemu pričali izgubio je roditelje, postao zavisnik od kreka, ubili su mu najboljeg prijatelja u uličnom obračunu... Možda se upisao u školu... Ili nasledio fabriku bureka... Ako je tako, život mu je ostvaren. :D

  14. A ne znam gde ode dečak iz Namibije. Poslednji put kad smo o njemu pričali izgubio je roditelje, postao zavisnik od kreka, ubili su mu najboljeg prijatelja u uličnom obračunu... Možda se upisao u školu... Ili nasledio fabriku bureka... Ako je tako, život mu je ostvaren. :D

    И он тако открије да му је ћале вођа војне хунте која је свргла корумпирану владу и он је постао министар пољопривреде.

  15. И он тако открије да му је ћале вођа војне хунте која је свргла корумпирану владу и он је постао министар пољопривреде.

    A majka? Nikad nismo saznali šta mu se desilo sa majkom. x)

  16. A majka? Nikad nismo saznali šta mu se desilo sa majkom. x)

    Ипак причамо о Бамбију овде...

  17. Ипак причамо о Бамбију овде...

    Pa verovatno su mu majku ubili lovci na glave, pa se sve svodi na vrlo sličnu priču kao o Bambiju. Samo, bambi nije bio zavisnik od kreka, on se navuk'o na bunike. zdravo i prirodno, raste po livadama. :)

  18. E, komšo, listam sad raspored, da te ubacim jedan dan u posetu. :P

    Slobodno. Samo mi se najavi, da ne šmugnem sa posla!:-))))

  19. Samo, bambi nije bio zavisnik od kreka, on se navuk'o na bunike. zdravo i prirodno, raste po livadama. :)

    Лажу Дизнијевци лажу, навукао се он на траву, она расте свуда ал' оће да лажу народ да би продавали печурке :)

  20. A majka? Nikad nismo saznali šta mu se desilo sa majkom. x)

    Majku mu je, kolko se sećam, pojela hijena što je gajio da se kurči po kraju.