Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja nemam papagaja. Ni psa. :( Ni bilo kog kućnog ljubimca. Ni dvorišnog.

    Al' zato imam stomačiji virus. :/

  2. Jacka, pa gde pokvari stomak?

  3. 'Bemliga... Tata doneo neku zarazu, sad on ozdravio pa se smeje nama ostalim sirotanima... Čist bezobrazluk!

  4. znaš kako, opet rakija... nema ti druge...

  5. Ma jes, da se napijem pa da me nagovoriš da se selim u brda! Zaboravi! :)))

  6. Jacka, batina je iz raja izašla. :)
    Eeee naslov teme me baš nasmeja. :)

  7. Misliš da do'vatim neku motku, m? :)
    E, jeste, fin je naslov. U nedostatku električara, Vučica na dežurstvu! :)

    Ne znam, buri, meni se učunilo... :)

  8. samo ti se učinilo... inače, ja sam to rekao zato što znam da rakija ubija sve viruse, bakterije i ostale pičke materine... naravno, ako je prava krajiška

  9. Вучице, боли ме глава. :(

  10. Slučajno sam svom papagaju tigrici otkinula rep dok sam ga hvatala da ga vratim u kavez. :( Zna li neko za koliko dana može da mu izraste novi?

    Ne znam ko je prvi pitao, al ne treba puno. Mojoj tigrici mačka otkinula rep i perje sa krila. Za nekih 10-15 dana je letao ko lud. Ne sikiraj se, će da bidne sve ok :)

  11. U nedostatku električara, Vučica na dežurstvu! :)

    Pa ne može samo električar da čita vaše jadikovke i savetuje vas, moram malo ja. :) Kakva je tema za jadanje bez mene? :)

    Misliš da do'vatim neku motku, m? :)

    Da sam na tvom mestu ja bih uzela onu motku za ražanj i stavila bih ga da se dobro ispeče. :) On će mojoj Jacki da se podsmeva. Cccc

  12. Tek sad videh tvoj post. Hvala Rizli. :)

  13. Vulverica je uvijek tu

  14. Ja nemam papagaja. Ni psa. :( Ni bilo kog kućnog ljubimca. Ni dvorišnog.

    Al' zato imam stomačiji virus. :/

    Bolje gaji kvasac ko ja. Isto moraš da ga hraniš i paziš da ne nazebe ali ne diže galamu, ne pravi nered i veoma je koristan.

  15. Ja gajim novu zivotnu formu u flasama piva koje nisam bacio jos od Bog zna kad. Ne znam kako se strucno zove, ali ja ga zovem Milivoje. Tih je, ne trazi mnogo paznje, samo me ponekad budi nocu. Ako proces njegove evolucije bude dovoljno napredan, moci cu da stvorim vojsku Milivoja kojima cu da oslobodim Vojvodu iz Haga.

  16. Jebač, i ja uzgajam istu vrstu, hoćemo li ih zbližiti pa praviti potpuno novu rasu?

  17. Kako ti zoves svoju vrstu?

  18. Moja je Neđeljka. Subotu na nedelju je ostalo otvoreno, pa rekoh da bude u skladu sa tim danom. Nek se pamti. Iznesem je ponekad na balkon, čini mi se da joj prija toplo vrijeme. Brže se razvija. U nešto.

  19. Mogli bi da im ukrstimo gene. Kontam da je Nedjeljka iz dobre kuce.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.