Moram nekom da se izjadam :((

  1. ma moram ići, nemam para više i mater neće da mi pošalje, kaže da je red da dođem malo kući :DDD

  2. kaže da je red da dođem malo kući :DDD

    A ti joj reci da će biti nereda budeš li se vratila. Problem solvd.

  3. мучи ме што чланови не користе претрагу.
    а још више што искуснији чланови, који их оцјењују, такође не користе претрагу па се у коментарима одушевљавају плагијатима. а они други за њима по инерцији, "ево плус, ево плус, ако је један рек'о да није дефинисано, сигурно није!"
    а можда ме највише мучи што сви ти чланови нису ни прочитали те дефиниције, а овамо читав се сајт жали на нечитање... ма, мука жива. :)

    (проблем одређивања шта је то сленг да не спомињем у овом наврату. :)

  4. to je za ispovjedaonu :)

  5. Пре неки дан дам плус на плагијат. Нађем "оригинал", дам и ту плус. Онда нађем на интернету исти фазон од пре пешес година :)

  6. Danas sam izgubio 20% nervnih celija. Au picku materinu. Prvo zbog slagalice, jebem joj majku onu raspalu mrtvu i zbog onih koje sere u toj slagalici, sad i zbog pes-a jebo ga Japanac onaj idiotski onom kurcinom od 7 santima da ga jebo! Zbog cega se ja nerviram jebem ti zvezdu danicu da ti jebem!

  7. Јебач, иди јеби нешто. ;)

  8. што за исповједаоницу, буриша, па нисам ЈА ништа згријешила :)

  9. Јебач, иди јеби нешто. ;)

    Kakve sam srece danas, dobio bih neku bolestinu i umro.

  10. ХAха, а јебига, истреси се, не ваља складиштење беса... :D

  11. Malopre sam se istresao na namestaju, ali nije dovoljno. Najbolje kad bih imao neku vrecu za udaranje da joj jebem majku.

  12. Mylyca me neće reko mi Džerikoooooooooo

  13. A u pičku materinu :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  14. Имам Сони двојку ал' нееееееће да рааааади.

  15. Моја цркла још 2006. ):

  16. Nedostaje mi neko. :(

  17. Sunce ti jebem, s kakvim ja kretenčinama živim. Da mi nije ćaleta, im'o bih pritisak 400 sa 60 i dobio bih nervni slom u roku od 2 dana.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.