Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja imam još vremena za odlaganje, pa dangubim.

    ova samo igra lol, cccccc.

    E, a posle kuka i zapomaže ko narikača, kada rokne ispit!

  2. ja sam joj pokazao tu igricu. aj mejd a monstr :o

  3. Koliko mi samo idu na kurac neki autori koji postuju na temi "vicevi" .. pišu kao "ovaj vic je ok, ovaj ne valja ništa, ovaj je glup.." a nikada ne stave vic .. ne trebaju nam sudije!

  4. Koliko mi samo idu na živce neki autori koji postuju na temi "vicevi" .. pišu kao "ovaj vic je ok, ovaj ne valja ništa, ovaj je glup.." a nikada ne stave vic .. ne trebaju nam sudije!

    i meni, ali na živce

  5. Dobro, na to sam mislio :))

  6. Zuji mi u ušima i nešto me boli glava. Jel hoće to od niskog pritiska?

  7. To je, valjda, od visokog pritiska.

  8. Pa moguće i to...popila sam pre 20 minuta mnogo jak dupli espreso...

  9. ova Klips ne zna kako izgleda svet kad je trezvena,lolo
    inače,večeras igram organizovani poker, ima puknem 2 iljade za džabe,zarđo sam.

  10. hahaha manijače pa jbg, fina sam ja inače, nego eto, zalomilo se malo

  11. Tebi se toliko lomi da ni bravar ne bi mogao da te pohefta sa CO2 aparatom lolo

  12. natnat, od niskog ti muka i imaš utisak da ćeš da se onesvestiš, a od visokog zuji u ušima i boli glava. sa koefinom obično se udružuje visok, al ako je do ekspresa, proći će sam, ne brini.
    klipsice, je l to znači da su tvoja velika očekivanja sa pijankom ispunjena?:)

  13. uh jesu, jutros sam u pola 9 došla kući, očekvanja su i više nego ispunjena :DDD

  14. Jebemliga Klipsi , kad ti spavaš ?

  15. lepo zvuči, nema šta:)

  16. Tebi se toliko lomi da ni bravar ne bi mogao da te pohefta sa CO2 aparatom lolo

    hahahah lološ

  17. Jebemliga Klipsi , kad ti spavaš ?

    ja ne spavam, ja sam vampir, noću lutam, a danju čilam u svojoj grobnici ahhahahahahha

  18. jooooooooj moram da idem u Bosnu, a ne ide mi se, ubiću seeee

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.