Moram nekom da se izjadam :((

  1. stvarno,šta će ti koi moj mačke u kući?

  2. Bih ja, ali onda bi mene otrovali. Jeble ih macke.

  3. Smiri doživljaj s mačkama, zatvoriš vrata od sobe i mirna Bačka.

  4. Kasno je sad za zatvaranje kad se popisala na tepih.

  5. pa operi tepih. ili zovi tepih servis. a poslije im kupi posudu ili pelene.

  6. Mačke su legende! Ja moju šutiram po kući, ona mene grebe, grize, uvek nišani vratnu venu i sere u patike. Mogu reći da mi je to jedan od boljih odnosa, koji sam sa nekim ostvario.

  7. Moze li macka da umre ako pojede omot od rostiljske kobasice?

  8. Ne može, opasna su to stvorenja, sve po 9 života imaju. I da je baciš s terase preživela bi garant.

  9. Nabi joj kobasicu u usta i nabijaj dok ide. Će se zadavi valjda.

  10. ali da ne skida omot?

  11. Ne može, opasna su to stvorenja, sve po 9 života imaju. I da je baciš s terase preživela bi garant.

    Jebemu mater, ja se ponadao. Ja raspalio neki rostilj i ona se mota oko mene, jebo joj pas mater, i ja joj dam onaj omot. Racunam, crci ce.

    Nabi joj kobasicu u usta i nabijaj dok ide. Će se zadavi valjda.

    Dobro je brate, nisam zoofil.

  12. Jebemu mater, ja se ponadao. Ja raspalio neki rostilj i ona se mota oko mene, jebo joj pas mater, i ja joj dam onaj omot. Racunam, crci ce.

    Hahahah, ma nema šanse. Ko zna šta je moja sve pojela napolju, da si ti meni živ i zdrav, pa eno je opet linja se svuda i grebe me po pet puta na dan. Nemere, ne umiru one tako lako.

  13. U, mamu joj jebem. Moram da ubijem govna, a da moji ne saznaju da ne bi ubili mene. Mora da izgleda kao nesreca.

  14. Ko zna šta je moja sve pojela napolju, da si ti meni živ i zdrav, pa eno je opet linja se svuda i grebe me po pet puta na dan.

    Tvoja može da izađe napolje? Kuda ide? Vi'š to prvi put čujem. Pa počeši je.

  15. Mačke su legende! Ja moju šutiram po kući, ona mene grebe, grize, uvek nišani vratnu venu i sere u patike. Mogu reći da mi je to jedan od boljih odnosa, koji sam sa nekim ostvario.

    plačem:)))

    ja sam mačku sterilisala jer više nisam mogla da podenesem zapišavanje koječega po stanu..inače je volim. evo, moji oće da je uspavaju kad se ja odselim, plaše se da im ne uništi i novi nameštaj, a ja ne dam..

  16. Ja nikad nisam videla mačku da piški. Možda i jesam al sam zaboravila, pa me zanima kako to radi? Jel digne nogu il' čučne?

  17. Ova moja je prvo cucnula, a kad sam video sta radi ja je podigao i poneo da je izbacim napolje. Ali kurac, ona ne zna da prestane tako da je jos pola metra pisala. Zamalo i mene da popisa.

  18. Znači ne bira metod... Hvala, sad mogu da umrem.

  19. Ne mozes da umres dok ne saznas kako zmija kenja.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.