Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ne mogu. Jebiga. Ne znam sta da radim,fazon, nikad nista ne trazim,a kad potrazim NEMA!

  2. Ajde da pogađaš reči :)

  3. Izvini forget ali ne mogu sada... Mlatafaka je neraspolozen. Cudno, ali tako je. Mozda kasnije svratim na vesalice..

  4. Mlato, u takvom je stanju pola podmlatka ovog sajta.
    Razumem te.
    A za keš, izvini za ovo, ali izem ti ortake koji ne mogu da časte ortaka za uranak.

  5. Hujo nije problem u čašćavanju. Što se toga tiče, nemam reči. Uvek smo se pomagali međusobno. Ali sad nas je sve stislo to, i niko nikome ne može da pomaže. Moji keša nemaju, ja ne znam kako da nabavim..

  6. Iskuliraj, brate, popij pivo.

    Čoveku trebaju pare.... Igraj klađionicu.

  7. Capone tri dana zaredom igram po preporuci vukajlijaasa i nista ne dobijam. Stvarno sam u kurcu. Ako imas nnesto stopostotno za uplatu od 100din. Javi se.. Biio bih ti zahvalan

  8. Da imam odigrao bih.... Šta da ti kažem, meni je ušao tiket prošle nedelje pa zato imam za 1 maj.

  9. Blago tebi buraz :)

  10. Oslepecu od nejebanja.

  11. Све је курац, и даље.

  12. Prehlađena sam. Pu!

  13. Sejao sam k'ompir na 30 stepeni.

  14. Sad kad odem i skinem se da pokazem svoju zanosnu stomacinu...

  15. Sad ću i ja na Drini.

  16. Боли ме раме, откида.

  17. Mlatoni šta si radio s ramenom?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.