Moram nekom da se izjadam :((

  1. андол?!
    па и треба да те боли глава, добро не рече чај с лимуном :Д

    дрмни кафетин или бруфен или волтарен
    а најбоље све заједно.

    имаш мигрену, изгледа.

  2. E, brufen, odoh sad da se nadrogiram, pa krevet.
    Ne baksuziraj, Lulo, kakva migrena. Ti i Elek me sahraniste ovde bre. :D

  3. дрмни кафетин или бруфен или волтарен
    а најбоље све заједно.

    Luli, nikada, ali nikada lekovi ne smeju da se mešaju a pogotovo ne da se piju u kratkim razmacima.
    Mesečka, popij samo kafetin. Ako te ne prođe, tek onda za 3-4 sata popij drugi lek.

  4. мигрена није баксузлук, то је стејт ов мајнд

    Luli, nikada, ali nikada lekovi ne smeju da se mešaju a pogotovo ne da se piju u kratkim razmacima.

    ти баш не знаш како да се забављаш, а? :)

  5. ти баш не знаш како да се забављаш, а? :)

    Nisam taj tip ako misliš na drogiranje. :)
    Ali zezanciju volim. :)

  6. мигрена није баксузлук, то је стејт ов мајнд

    A i to što kažeš. Nisam ja u vinklu, ne čudi ovo uopšte. lololo
    Odoh ja, spavanje.
    Fala na pomoći, ljudovi. :*

  7. Luli, nikada, ali nikada lekovi ne smeju da se mešaju a pogotovo ne da se piju u kratkim razmacima.

    Da je to tako ja bih do sada bila mrtva šurnaest iljada puta. Samo od početka ove godine bar pola od ovijeh šurnaest iljada.

  8. вучце, није свака употреба медикамената истовремено и злоупотреба. не дезинформиши омладину :)

    Da je to tako ja bih do sada bila mrtva šurnaest iljada puta.

    ЈА БИХ БИЛА ИСУС!

  9. e lijep primjer dajete omladini, Lullaby i selenijum c c c

  10. Nije to ništa ako se ne pomiješa s 3-4 piva.

  11. мала видро, знаш ко велика! :)

  12. Vidro, al onda kate ošine, bidne ludilo!

  13. Moja preporuka: Koldreks. Ne znam šta ima unutra, al' čarobno je..

  14. inače dobjasnim neke stvari sad, jedini lek za bol u glavu, zubu, nogu je paj sad - zapališ pljugu, dobro je zažariš, umočiš vrh u šećer da se istopi, vučeš TO dok ne dobiješ zauške, i ispališ celu pljugu sa konstantnim dodavaljem pomenutog šećera na žar! leči sto posto! A ko mota može da doda sitno secanih orasa sa duvanom... Po Vasi Pelagiću!

  15. Све је курац.

  16. То и ја кажем рибама када као случајно спусте руку на моје бутине.

  17. Nervozan sam haos. Glava mi puca od svega. Nemam keša da idem s ortacima na uranak, moram u školi ocene da sređujem, soba mi u haosu. U kurac, ne znam šta ću sa sobom. Pizdim.

  18. mlatafaka
    Nervozan sam haos. Glava mi puca od svega. Nemam keša da idem s ortacima na uranak, moram u školi ocene da sređujem, soba mi u haosu. U kurac, ne znam šta ću sa sobom. Pizdim.

    Welcome to my world. lololo
    Ma samo opušteno bre, nemoj da se zbog toga nerviraš, iskuliraj. :)

  19. odi u kupatilo, ponesi neku sličicu političara i baci majmuna u nesvest - posle toga ništa luđe ne možeš napraviti...

  20. Iskuliraj, brate, popij pivo.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.